AkcePROFI CREDITSoutěže

Vůz ŠKODA Octavia ze soutěže s Osobní půjčkou našel svého majitele

By 3. 5. 201921 června, 2019No Comments

V rámci velké Vánoční kampaně, která běžela v období od 22. října do 21. prosince 2018, měli klienti společnosti PROFI CREDIT možnost vyhrát zcela nový vůz ŠKODA Octavia III Trumf 1.4 TSI. Vzhledem k podmínkám soutěže s nutností v řádném termínu uhradit i 1. splátku úvěru, jsme mohli k vyhodnocení přistoupit až v průběhu března. Z celkového počtu bezmála 1000 klientů, kteří splnili všechny podmínky soutěže, se však vítězem mohl stát jen jeden.

Máme obrovskou radost, že můžeme nyní vyhlásit vítěze vozu v hodnotě bezmála 500 000 Kč. Tímto vítězem se stal pan Roman Davídek z obce Třebovice.

S panem Davídkem jsme se setkali v pátek, 26. dubna, v naší centrále v Pardubicích, abychom v rámci krátkého ceremoniálu předali klíče od zcela nového vozu ŠKODA Octavia III Trumf 1.4. TSI. S výhercem dorazila i jeho manželka a syn a jako pyšná rodina převzali nové auto od ředitele společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s., pana Pavla Klemy.

Dle slov šťastného výherce bude nový vůz sloužit celé rodině, ale největší měrou jej bude využívat manželka a děti. „Nejčastěji ho bude řídit moje žena, aby rozvezla děti do školky a školy a mohla obstarat nákupy“ dodal pan Davídek. I jeho žena měla z výhry obrovskou radost. „Nemohli jsme uvěřit, že se štěstí usmálo právě na nás“ řekla paní Davídková a nezapomněla dodat že i barva je perfektní a praktická.

Osobní půjčku od PROFI CREDIT bych doporučil i svým známým, její vyřízení bylo rychlé, velice jednoduché a bez jakýchkoliv problémů“ radoval se pan Davídek. Neváhejte a vezměte si Osobní půjčku od PROFI CREDIT i vy a třeba se štěstí usměje i na vás.

Call Now Button