Vedení společnosti

Představenstvo společnosti

Petr Florián – člen představenstva a CEO

Po studiu na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze pracoval jako personalista a HR manažer v několika nadnárodních společnostech. Má dlouholeté zkušenosti na manažerských pozicích v oblasti personálního řízení, mimo jiné v koncernech Unipetrol nebo Foxconn. Ve skupině Profireal Group působí od roku 2017, nejprve na pozici Group Chief HR Officer, od roku 2020 jako člen představenstva. Ve stejném roce se stal také generálním ředitelem společnosti PROFI CREDIT Czech.

Pavol Antálek – člen představenstva

Po absolvování středního odborného učiliště polygrafického v roce 1990 pracoval jako tiskař. V roce 1993 vstoupil do bankovního sektoru, kde působil až do roku 2000, naposledy na pozici vedoucího centrálního trezoru Slovenské republiky. V roce 2000 nastoupil jako finanční analytik do společnosti PROFI CREDIT Slovakia a formoval vznikající úseky a oddělení společnosti. V roce 2014 se zde stal obchodním ředitelem a aktuálně zastává funkci výkonného ředitele firmy. Je také členem představenstva ve společnosti PROFI CREDIT Czech.

Výkonný management společnosti

Matouš Kobrle – Head of Financial Department

Finance jsou rozděleny do menších celků, které mají na starostí různé oblasti. Mezi ta hlavní patří účtárna, která vede účetnictví a zajišťuje oběh dokladů ve společnosti. Tým analytiků, kteří připravují plány a dále se zaměřují na jejich plnění a kontroly. Payment team, který má na starosti naše bankovní účty a tým underwritingu, který vyhodnocuje žádosti klientů. Nerad bych opomenul i zajištění recepce a správu kanceláří v osobě office coordinátora.

„Účto, plány, kontroly to jsou naše úkoly.“

David Vokurka – Chief of Commercial Department

Společně s týmem komerčního oddělení tvoříme ty nejlepší podmínky k uzavření obchodu. Cílem není jen přivést klienta na webové stránky, ale zajistit mu pohodlný průchod kompletní žádostí o úvěr až po jeho získání. Tým úvěrových poradců se navíc stará o plošné pokrytí celé republiky a zajištění kvalitního klientského servisu.

„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“

Jiří Švejda – Head of Administration Department

Administrativní úsek zajišťuje provoz společnosti v oblastech řízení lidských zdrojů (HR), dokumentace a trestních řízení. Mezi hlavní aktivity členů týmu HR patří především kompletní pracovněprávní agenda (nástupy, změny, ukončení pracovních poměrů, komunikace s úřady, pojišťovnami), zpracování mezd, případně zajištění školení zaměstnanců. Oblast dokumentace se dotýká především aktualizace vnitřních předpisů, zajištění poštovních služeb (klasická pošta i datové schránky) a archivace (interní a externí archiv). Aktivity kolem trestních řízení pak spočívají v komunikaci s orgány činnými v trestním řízení v rámci prověřování podvodů a řešení konečných rozhodnutí v případě žalob.

„I cesta je cíl.“

Dita Novotná – Head of Collections Department

Oddělení Collections Department je jedním z největších oddělení společnosti. Snažíme se našim klientům pomoci řešit finanční problémy, umožňujeme odklady splátek. Obecně odpovídáme za vymáhání pohledávek v jakémkoliv časovém prodlení. Uplatňujeme nároky ze smlouvy i u soudů a následně pokračujeme exekucí.

„Žádný problém se nevyřeší tím, že ho pošleme k vodě.“ (Winston Churchill)

Martin Horký – Head of IT Department

IT oddělení zodpovídá za firemní hardware a software, jeho plánování, nákupy a provoz, podporu uživatelů a dále za softwarový vývoj interního informačního systému společnosti a bezpečnost firemní počítačové sítě a dat.

František Kolínský – Head of Risk Department

Riziko je neočekávaná ztráta. Aby se nerealizovala neočekávaná ztráta v oblasti úvěrů, podvodu a regulace, tak to je právě úkol útvaru Risk Department.