Půjčka bez registru

Půjčka bez registru: Proč ji lidé vyhledávají, když potřebují rychle peníze?

By 3. 9. 202231 října, 2022No Comments

V dnešní době jsou půjčky stále využívanější a stále více lidí na ně spoléhá. Problém ale nastává, když máte z minulosti nějaký vroubek, který vám dokáže udělat pěknou čáru přes rozpočet. Co teď? Ve většině bank vás s největší pravděpodobností odmítnou, protože jste pro ně rizikoví klienti. Zoufat nemusíte, existuje ještě mnoho způsobů a možností, jak peníze získat.

Obraťte se na jinou společnost

Pokud vás jedna společnost odmítne, tak to ihned nemusí znamenat, že vás automaticky odmítnou i všichni ostatní. Každá banka má své vlastní podmínky, kterými se řídí, takže můžete zkusit dalšího poskytovatele. Musíte ale mít na paměti, že všechny neúspěšné žádosti o půjčky zaznamenávají registry. Po čase tedy může být pro vás těžší najít společnost ochotnou vám peníze poskytnout.

Může se ale také stát, že vaše záznamy budou natolik negativní, že u banky nebudete mít šanci. A problém nastává v případě, že nutně potřebujete peníze na opravu ledničky, která se jako na potvoru musela rozbít pár dní před výplatou. Z takových důvodů existují nebankovní společnosti.

Jaké výhody nabízí nebankovní půjčky?

Nebankovní společnosti jsou stejně jako banky poskytovatelé půjček, ale na rozdíl od nich pro ně platí trochu jiné podmínky a také mají jinou nabídku, a tedy i klientelu. V jejich nabídce najdeme nejčastěji úvěry typu půjčky ihned, online půjčky nebo půjčky bez registru. Právě ta poslední je lákadlem pro mnohé.

Nebankovní půjčky se liší od těch bankovních především tím, že nemůžete získat tak veliké obnosy peněz (v řádech milionů). Většinou se pohybují v rozmezí od několika tisíců korun do maximálně desetitisíců korun.

S tím také souvisí fakt, že nebankovní poskytovatel si dokáže velmi rychle ověřit vaši bonitu neboli úvěruschopnost. A nejen to, vyřízení celé půjčky trvá mnohem kratší dobu než u banky. Tam můžete čekat na schválení úvěru klidně několik týdnů, v případě nebankovních půjček se jedná maximálně o hodiny. Kolikrát ještě v ten samý den můžete mít požadované peníze na účtu.

Čím je specifická půjčka bez registru

Půjčka bez registru je typem nebankovní půjčky. Vyznačuje se tím, že k jejímu sjednání není potřeba váš výpis z registrů. Nicméně praxe je obvykle jiná. Alespoň solidní nebankovní společnosti své klienty vždy prověřují. Maximálně jsou – vzhledem k nižším půjčovaným obnosům – o něco benevolentnější než banky. S tím souvisí i pověstná rychlost vyřízení této půjčky.

V každém případě je tzv. půjčka bez registru dosažitelnější a rychlejší než tradiční půjčka od bankovního ústavu. Díky tomu, že ji lze sjednat velmi rychle, se těší oblibě u lidí, kteří jsou v těžké finanční situaci nebo nutně potřebují peníze na nečekané výdaje.

Call Now Button