Půjčka na účet

Karta Curve: Co všechno umí a jak si ji zařídit?

By 25. 2. 20227 března, 2022No Comments

Služba Curve by mohla být jedním z přelomových bodů při placení kartou. Nabízí totiž funkce, díky kterým můžete přes jednu kartu platit hned několika kreditními i debetními kartami. Nemusíte se tak ztrácet v tom, kterou kartu chcete použít. Své platební karty v aplikaci jednoduše nahrajete a pak je už můžete v klidu nechat doma. Při platbě kartou Curve můžete vybrat, kterou kartou bude částka uhrazena, a máte hotovo.

Pro koho je karta nejvýhodnější
Výhoda jedné karty v peněžence jistě nejvíce osloví lidi, kteří platebních karet vlastní hned několik. Placení se pro ně stane značně přehlednější. V aplikaci je také velmi dobře vidět historie všech plateb, a to včetně informací, na které kartě transakce proběhla.

Další výhodou je, že vám kartu přijmou všude, kde lze platit jakoukoliv kartou, protože se jedná o klasickou kartu jako Mastercard nebo Visa. Platby jsou bezpečné a aplikace chrání i před poplatky v zahraničí. Funguje také v Apple a Google Pay, díky nimž lze spárovat s chytrými hodinkami. Pokud tuto aplikaci používají i vaši kamarádi, můžete si navzájem službou Curve Send posílat až 15000 Kč denně bez poplatků a tento převod probíhá poměrně rychle. Jako příjemce máte možnost si zvolit, na kterou kartu vám prostředky přijdou. S navýšením hotovosti na účtu vám také může pomoci půjčka na účet.

Jednou z nejzajímavějších služeb je funkce Go Back In time, která vám nabízí možnost 14 dní nazpět změnit kartu, kterou jste původně označili k provedení transakce za jinou. Tato funkce jde u každé platby využít pouze jednou a nelze tedy opravit.

Které nevýhody by vás mohly zaskočit
Celá aplikace je v angličtině. Pro někoho, kdo tento jazyk neovládá, se tedy může jednat o výraznou překážku. Zároveň je tato aplikace původem z Velké Británie, proto se vám výběry z bankomatů určitých bank mohou poměrně výrazně prodražit. Stejně jako Revolut, i tato aplikace účtuje o víkendech vyšší poplatky za převody měn.

Jak si ji zařídit?
Získat kartu Curve je skutečně jednoduché. Stačí vám pouze stáhnout aplikaci, která je k dispozici v Google Play i v App Store. Po kompletním nainstalování si můžete kartu Curve objednat přímo v aplikaci. K tomu je nutné zadat vaše jméno, adresu bydliště a údaje minimálně z jedné platební karty. Pro čerpání všech zmíněných výhod je pochopitelně vhodné nahrát karet více, pro aktivaci účtu však stačí pouze jedna.

 

Call Now Button