AkcePROFI CREDITRazdva půjčkaSpotřebitelský úvěrZajímavosti

Razdva půjčka zrychluje, nově vyplácíme do 12 minut

By 12. 10. 202318 října, 2023No Comments

Náš online produkt Razdva půjčka je již od svého vzniku v roce 2018 synonymem rychlosti a jednoduchosti. Protože se však technologie neustále vyvíjejí a vše nabírá na obrátkách, zrychlujeme i my. Razdva půjčku nyní dokážeme vyplatit už do 12 minut od schválení.

„Razdva půjčka je čistě online produkt. Už z jeho podstaty od něj klient očekává prakticky okamžité vyplacení,“ vysvětluje obchodní ředitel David Vokurka úsilí o co nejvyšší rychlost vyřízení úvěru. „Počítá se každá minuta, a proto jsme nyní přistoupili ke zrychlení vyplácení z původních 15 na 12 minut,“ dodává.

Zrychlení Razdva půjčky bude doprovázet nová mediální kampaň, soustředěná tradičně především do onlinu. „Díky pravidelným spotřebitelským průzkumům víme, které mediální kanály a formáty naši klienti preferují, a můžeme tak dostat podstatné informace k našim potenciálním zákazníkům,“ komentuje David Vokurka zacílení a záměr nové kampaně.

Razdva půjčka je moderní bezúčelový online úvěr ve výši 10-250 tisíc korun, který lze od začátku až do konce vyřídit přes internet z jakéhokoli chytrého zařízení. Podrobné informace najdete na www.razdvapujcka.cz.

Call Now Button