Půjčka bez registru

Nebankovní půjčka: X výhod věrnostních programů

By 19. 8. 202227 října, 2022No Comments

Většina společností, které poskytují úvěry, nabízí jako odměnu za včasné splácení věrnostní programy nebo například klub pro vzorné klienty. Jaké výhody nabízí tyto programy? A vyplatí se vám vstoupit do klubu dobrého klienta? Podmínky pro vstup nejsou nijak náročné a za jejich splnění můžete očekávat nižší splátky, nadstandardní servis nebo například předností vyřízení žádosti o novou půjčku.

Čekají na vás nižší splátky

Na každého člena klubu dobrého klienta (KDK) čekají nižší splátky. Snížení může být až 15procentní, což se už v celkové ceně poměrně výrazně projeví. Další půjčky vás tak vyjdou daleko levněji, než kdybyste z jakéhokoliv důvodu nechtěli vstoupit do KDK. Zároveň je možné, že vzhledem k nižším splátkám vám rozpočet nenaruší splácení většího závazku, a poskytovatel tak nebude mít problém vám zapůjčit větší obnos peněz.

Na obrázku muž v brýlích sedí s kávou u notebooku, kouká do objektivu a s úsměvě ukazuje zvednut palec

VIP zákazníci mají nadstandardní servis

Pokud se stanete členem klubu, pro vaše případné dotazy či požadavky funguje telefonní linka pro VIP zákazníky. Vaše otázky zodpoví operátoři přednostně a to samé platí při hledání kompromisů pro řešení vašich požadavků. Je také více pravděpodobné, že poskytovatel vyhoví vašim požadavkům než v případě neověřeného klienta. Společnost totiž raději ustoupí někomu, u koho ví, že spolehlivě splácí a ochotně komunikuje, než novému klientovi, u kterého nemá jistotu v tom, co od něho může čekat.

Podmínky pro vstup jsou jednoduché

Nabízené výhody jsou poměrně lákavé, protože vám šetří nejen čas a peníze, ale také nervy. Jak na ně ovšem dosáhnout? Opravdu to není nic složitého. Abyste mohli vstoupit do klubu dobrého klienta, stačí, abyste bezproblémově uhradili alespoň šest splátek. Za vzorné splácení svých závazků vás poskytovatel odmění lepšími podmínkami pro následující půjčky.
Další úvěr tak získáte mnohem rychleji, ať už to bude půjčka ihned, krátkodobá půjčka nebo půjčka bez registru (dle poskytovatele a produktu, které si vyberete).

Vzhledem k tomu, že jste u dané společnosti již v minulosti prošli schvalovacím procesem, není nutné schválení žádosti zbytečně protahovat. Společnost vám již věří, protože ví, že dokážete své dluhy splácet bez problémů. Neúčtuje si tak poplatek za riziko jako u neznámého klienta, o kterém toho tolik neví.

Zároveň vaši žádost vyřídí přednostně, protože věrní a ověření klienti jsou prioritou poskytovatele. Peníze tak budete mít na účtu o mnoho rychleji, než kdybyste podávali svou první žádost jako nový klient. V tomto případě nabývá půjčka bez registru úplně nových rozměrů a jedná se o zaslání financí skutečně ihned.

Call Now Button