PodporujemePROFI CREDITZajímavosti

PROFI CREDIT podpořil dětský domov Markéta

By 14. 3. 201919 května, 2021No Comments

Šek na 100 000 korun byl předán v Olomouci v rámci Celostátní konference společnosti. Z rukou výkonného ředitele PROFI CREDIT, pana Pavla Klemy, šek převzali manželé Ochovi a „jejich“ děti.

„Jsme opravdu nesmírně vděčni za dlouholetou podporu společnosti PROFI CREDIT. Získané prostředky použijeme pro další zlepšení podmínek pro naše děti. Případně bychom jim také rádi umožnili návštěvu u moře,“ upřesňuje Tomáš Och, ředitel SDD Markéta.

Soukromý dětský domov Markéta je soukromé zařízení s láskyplnou péčí manželů Ochových, kteří si v roce 2018 osvojili nové děti, v současnosti se tak starají opět o 9 dětí. Silné rodinné vazby dokládá i fakt, že se ti, kteří již dosáhli plnoletosti, vrací se svými vlastními rodinami.

„Domov Markéta je už i pro nás v PROFI CREDITu takovou druhou rodinou. Toto zařízení podporujeme přes 10 let a pozorovat děti, jak se při poskytované péči rozvíjejí, odrůstají a začleňují se do společnosti, je tou největší odměnou,“ říká výkonný ředitel PROFI CREDITu, Pavel Klema.

Soukromý dětský domov je společností PROFI CREDIT podporován nejen finančně, ale také osobně. Zaměstnanci se aktivně účastní dětského dne nebo se s nimi setkávají v rámci firemních akcí společnosti.

Call Now Button