AkcePodporujemePROFI CREDITZajímavosti

PROFI CREDIT opět podpořil nemocné cystickou fibrózou

By 24. 11. 2022No Comments

U příležitosti Evropského dne pro cystickou fibrózu předal výkonný ředitel společnosti PROFI CREDIT Petr Florián symbolický šek v hodnotě 150.000 korun Klubu nemocných cystickou fibrózou (KNCF).

„Cystická fibróza není příliš v povědomí veřejnosti. To je jedním z důvodů, proč pomáháme právě Klubu nemocných cystickou fibrózou. Navíc v naší firmě máme i jednu zaměstnankyni s touto nemocí,“ okomentoval dlouholetou spolupráci s KNCF Petr Florián. Šek z jeho rukou přebrala předsedkyně klubu Simona Zábranská.
PROFI CREDIT podporuje Klub nemocných cystickou fibrózou již přes deset let. „Pomoc znevýhodněným společenským skupinám považujeme za velmi důležitou. Zároveň si charitativní projekty pečlivě vybíráme a soustředíme se na dlouhodobou spolupráci,“ doplnil Petr Florián.
V letošním roce podpořila společnost PROFI CREDIT také Soukromý dětský domov Markéta, a to jak finančně částkou 100.000 korun, tak i dobrovolnickou výpomocí na dětskému dnu v obci Radhošť. PROFI CREDIT připravuje každoročně pro děti z domova také vánoční nadílku pod stromeček.
Společnost PROFI CREDIT tradičně sponzoruje i úspěšného českého reprezentanta v para stolním tenise Martina Zvolánka. V roce 2022 jej firma podpořila částkou 20 000 korun.

Call Now Button