PodporujemePROFI CREDITZajímavosti

Naše firma i letos pomáhala, kde bylo třeba

Společenská odpovědnost patří neodmyslitelně k základním pilířům firmy PROFI CREDIT. Svědčí o tom dlouholetá podpora neziskových organizací, jako je například Klub nemocných cystickou fibrózou (KNCF) nebo Soukromý dětský domov Markéta.

„V rámci CSR aktivit se snažíme zaměřovat na projekty, které jsou na okraji společenského povědomí či zájmu. Příkladem je právě naše spolupráce s Klubem nemocných cystickou fibrózou,“ vysvětluje Petr Florián, výkonný ředitel firmy PROFI CREDIT. Do KNCF se minulý týden osobně vypravil, aby zde předal ředitelce klubu Simoně Zábranské symbolický šek na částku 150 tisíc korun. Nadto ještě PROFI CREDIT podpořil v létě KNCF částkou 70 tisíc korun v rámci jeho prezentace na karlovarském filmovém festivalu.

„Je pro nás ctí být ve spojení s partnerem, který rozumí důležitosti naší práce a aktivně přispívá k jejímu rozvoji. Díky této podpoře můžeme pokračovat ve své misi zvyšovat povědomí o cystické fibróze, podporovat pacienty a přispívat k výzkumu a léčbě této nemoci,“ ocenila podporu společnosti PROFI CREDIT ředitelka KNCF Simona Zábranská.

Shrnutí všech charitativních aktivit za rok 2023 najdete v tiskové zprávě.

Call Now Button