Vedení společnosti

Zajímá vás, kdo stojí v čele společnosti PROFI CREDIT? Seznamte se s naším vedením.

David Chour – předseda představenstva

Vystudoval Fakultu ekonomicko-správní na Univerzitě Pardubice. Ve společnosti působí od roku 2000, kdy zde začal pracovat ještě při studiu vysoké školy jako finanční analytik. V roce 2001 se stal vedoucím úseku správy pohledávek a následně ekonomickým ředitelem společnosti. Od července 2001 je také členem představenstva společnosti. V současnosti zastává pozici generálního ředitele a předsedy představenstva skupiny Profireal Group.

Pavel Klema – člen představenstva

Po dokončení studia na Vysokém učení technickém v Brně nastartoval svoji kariéru právě ve společnosti PROFI CREDIT. Během dvou let se zde vypracoval až na ředitele jedné ze sekcí pro celou střední Evropu. Následně dva roky řídil vnitřní procesy v inkasní agentuře EOS-KSI a téměř čtyři roky působil v Air Bank. V současné době zastává funkci generálního ředitele PROFI CREDIT Czech.

Marek Štejnar – člen představenstva

Vystudoval Elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze, kde získal titul inženýr, a následně pokračoval v dalším studiu, z něhož má ještě tituly MBA a LL.M. Předtím než nastoupil v roce 2013 do PROFI CREDIT, pracoval několik let ve společnosti Cofidis, kde zastával funkci Legal & Financial Director. V současné době je finančním ředitelem PROFI CREDIT Czech/Profireal Group SE. Mluví anglicky, francouzsky, německy a částečně rusky.

Jaroslaw Chęciński – člen představenstva

Je absolventem fakulty evropských studií na univerzitě v Cambridge a držitelem titulu MBA na Drexelově univerzitě ve Filadelfii. Strávil 17 let v zahraničí na několika seniorských poradenských pozicích a v managementu ve firmách jako Accenture, PwC nebo Alltel Communications. Od roku 2011 byl generálním ředitelem PROFI CREDIT Polska, pod jehož vedením vznikl úspěšný program pro zákazníky, který odstartoval vznik dalších programů i v ostatních zemích skupiny Profireal Group.

Až 166 000 Kč na cokoliv
Peníze na účtu do 24 hod.
Bezplatný odklad až 3 splátek

Dlouhodobě onemocníte
Ztratíte zaměstnání
Se vám stane úraz