PROFI CREDITZajímavosti

Zrychlujeme vyplácení peněz – na účtu je máte maximálně do 14 hodin

By 28. 6. 201919 května, 2021No Comments

Žijeme v uspěchané době. Všechno potřebujeme mít vlastně hned, nejlépe včera. Obzvlášť teď, v době internetu, když má něco trvat jeden den, je to téměř nepředstavitelně dlouho. I naši klienti řeší své akutní potřeby, a proto chtějí, aby jim peníze ze sjednané půjčky přistály na účtu co možná nejdříve. Děláme vše pro to, aby byli naši klienti spokojeni, a tak nyní přicházíme s revoluční změnou. Raketově rychlé vyplácení peněz.

V minulosti se vyplácení peněz u Osobní půjčky provádělo hromadným příkazem jednou denně v 15:30 hod. Banka tento požadavek zpracovala přes noc a od 8 hodin ráno začala rozesílat na jednotlivé účty. Tzn. že nejrychleji, kdy mohl mít klient peníze na svém účtu, bylo za 16,5 hodiny. Což není zas až tak špatné. Ale scénář, kdy zákazníkova smlouva dorazí v daný den až po půl čtvrté byl úplně jiná písnička. V takový okamžik totiž hromadný příkaz šel, až následující den v 15:30 hod. a až další den odcházely peníze z naší banky ke klientovi. Vychází to na více jak 40 hodin, a to už je opravdu dlouhá doba. Zvlášť pro naše klienty, kteří řeší akutní potřebu peněz.

Chceme, aby naši klienti byli s našimi službami spokojeni. Je tedy pochopitelné, že existoval opravdu velký interní tlak na rychlejší vyplácení peněz. Proto naše oddělení dala hlavy dohromady a následně spolu se zástupci banky nastavili nový proces zadávání a vyplácení peněz.

Díky tomu vám můžeme nyní s obrovskou hrdostí sdělit, že od 10. 6. 2019 jsme raketově zrychlili vyplácení peněz a nejdelší možná doba, kdy budou mít naši klienti peníze na svých účtech (ve všech velkých bankách v ČR) je pouhých 14 hodin! Už vás tedy opravdu nic neomezuje v naplňování vašich okamžitých potřeb. S naší Osobní půjčkou můžete mít peníze na svém účtu ve stejný den, co podáte svou žádost.

Call Now Button