Protože byli v minulém roce klienti s touto akcí velmi spokojeni a Speciální letní půjčka patřila k nejoblíbenějším, rozhodl se ji PROFI CREDIT zopakovat. Na začátku prázdnin obecně poptávka po půjčkách stoupá, protože se řada lidí chystá na dovolenou, která je jak v zahraniční, tak už také v ČR velice nákladná. Dle průzkumů společnosti PROFI CREDIT však někteří klienti raději půjčku v rámci letní kampaně využívají na zvelebování a opravy svých domů a bytů.

Pro klienty je Speciální letní půjčka atraktivní nejen kvůli rychlosti schválení úvěru a vyplacení peněz do 24 hodin od podepsání smlouvy, ale také kvůli finančnímu bonusu. Pokud klient akční nabídku 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč využije, dostane navíc 10 000 Kč, ale bude splácet stejný úrok, jako kdyby si půjčil jen 40 000 Kč. Doba splatnosti je 48 měsíců. Navíc za řádné splácení dostane po doplacení půjčky automaticky ještě další bonus ve výši 5 998 Kč.

V případě, že by klienta neoslovila letní půjčka, a i přesto by si chtěl půjčit, společnost PROFI CREDIT nabízí produkty pro spotřebitele i podnikatele v rozmezí od 10 000 Kč do 200 000 Kč se splatností 12-60 měsíců. Půjčky jsou bez poplatku, s jednoduchou dokladovostí a možností předčasného splacení. Vyplacení peněz je stejně jako u Speciální letní půjčky do 24 hodin od podepsání smlouvy. Novým i stávajícím klientům jsou pro další informace k dispozici jak úvěroví poradci, tak Klientská linka 800 166 000 nebo e-mail proficredit@proficredit.cz.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům