1. Odkládejte si průběžně do kasičky
To, co si nastřádáte během roku, o Vánocích jako když najdete. Váš rozpočet na dárky se výrazně ztenčí a vy budete překvapeni, kolik dárků si z našetřených peněz můžete dovolit. Postačí si měsíčně odkládat třeba jen pár korun, ale je potřeba tento nastavený zvyk striktně dodržovat.

2. Neváhejte a nakupujte v průběhu roku
Pokud narazíte v průběhu roku na něco, co by vašim blízkým udělalo pod stromečkem radost, radíme to koupit. Nejlepší variantou je, když je dárek například za zvýhodněnou cenu nebo na něj v tu danou chvíli máte finanční prostředky, které vám nebudou v měsíčním rozpočtu chybět.

3. Internet nad zlato
Při výběru vánočních dárků využijte internet. K dispozici je celá řada srovnávačů, díky nimž můžete výrazně ušetřit. Při odběru několika věcí najednou, e-shopy slibují slevy nebo dopravu zdarma, čímž ušetříte na poštovném.

4. Vyplatí se porozhlédnout za hranicemi
Čím dál více se rozmáhají online nákupy na zahraničních e-shopech, například amerických nebo čínských. Ceny za zboží jsou zde výrazně levnější a pokud budete muset zaplatit clo nebo DPH (do určité částky nákupu se neplatí), v celkové vynaložené sumě za dárky, které tu pořídíte obecně levněji než v Čechách, to ani nepocítíte.

5. Výhodná půjčka jediným řešením
Když chcete za každou cenu své rodině připravit štědrého Ježíška a nemáte dostatek peněz na všechna jejich přání, využijte možnosti půjčky. V období před Vánocemi některé finanční společnosti nabízejí rychlé půjčky za zvýhodněnou cenu nebo s dárkem zdarma. Opět můžete využít internetové srovnávače jako např. bezvamoney.cz.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům