To byly hlavní důvody, proč jsme se rozhodli pro změnu. Na proměně našeho webu se podílela společnost Lundegaard, která pro nás zajistila jak návrh informační architektury webu, vytvořila grafiku a podílela se i na naprogramování a spuštění webu.

Naše webové stránky byly vždy základním pilířem naší komunikace a klíčových faktorem pro propagaci a popularizaci půjček a úvěrů. Jako jeden z předních hráčů na trhu jsme rozhodně nechtěli zůstat pozadu. Proto dostaly naše webové stránky nový svěží moderní design, který je mnohem intuitivnější a přehlednější.

S rostoucí oblibou chytrých telefonů (mobily, tablety, atd.), jsme si i my uvědomovali, že každý uživatel našeho webu si zaslouží přehlednou navigaci a kvalitní obsah bez omezení. Proto jsme udělali náš web plně responzivní.

Nyní jsou naše nové webové stránky přístupné jak pro uživatele stolních počítačů, tak pro uživatele chytrých mobilních zařízení.

Věříme, že se vám náš nový web bude líbit a usnadní vám práci při hledání informací a při výběru našich finančních produktů. Zároveň budeme rádi, pokud nám sdělíte i vaše nápady a připomínky k jeho zlepšení. Podněty na zlepšení můžete zasílat na adresu info@lundegaard.eu.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům