Květen, červen a červenec jsou měsíce, které se nesou ve znamení Letní akce pořádané společností PROFI CREDIT. V ní všichni klienti s půjčkou uzavřenou v tomto období mohou být zařazeni do losování o hodnotné ceny.

Výherce květnových cen již známe. Poukazy na dovolenou dle vlastního výběru a grily si od nás odnesli klientky a klient z Ostravy a Prahy. Paní Magdalena, která od nás již na začátku roku obdržela v rámci akce Rozdáváme milion 3 000 Kč, byla velmi dojatá a měla radost, že může na dovolenou za 40 000 Kč poslat svého vnuka. Druhé hlavní ceny, grilu za 17 990 Kč, si bude pan Martin užívat u svého rodinného domku a gril za 8 990 Kč společnost Mall.cz odvezl paní Miroslavě přímo na chalupu nedaleko Říčan. Atmosféra předávání proběhla ve velice přátelském duchu. Výherci se nám svěřili, že ve výhru ani nedoufali a že po našem telefonátu tomu nemohli uvěřit.

Společnost PROFI CREDIT pro stávající i nové klienty pravidelně v průběhu roku zavádí akce, kterými se přizpůsobuje jejich potřebám. Nyní se mimo Letní akci zaměřila na Bonus za řádné splácení, v němž garantuje klientům za dobrou platební morálku úroky ve výši až 12 splátek zpět.

letni_soutez

   

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům