V České republice došlo k meziročnímu nárůstu objemu poskytnutých úvěrů na 2,4 miliardy korun, což je o 12 % víc než v předešlém roce.

„V loňském roce jsme inovovali postupně jak retailové, tak podnikatelské produkty, které kopírovaly potřeby našich klientů, což se pozitivně projevilo právě v dosažených výsledcích. Z dlouhodobého hlediska nás navíc potěšilo také to, že se nám dařilo navyšovat podíl nových klientů a rozšiřujeme si tak základnu pro budoucí prodeje,“ říká ředitel českého PROFI CREDITu Rudolf Cejnar.

Stabilní pozici si PROFI CREDIT vybudoval v Polsku. Tady společnost půjčila klientům podobně jako předchozí rok v přepočtu přes 4,4 miliardy korun. Na Slovensku získali klienti úvěry v nominální hodnotě téměř 1,1 miliardy korun, v Bulharsku činí objem poskytnutých úvěrů v přepočtu 800 milionů korun. Jako velmi perspektivní region se pro finanční skupinu PROFIREAL Group jeví Rusko, kde se objem poskytnutých úvěrů už druhý rok po sobě ztrojnásobil a s podobným trendem počítá plán i pro rok 2017.  

„Minulý rok se na většině trhů odehrávaly změny vyvolané úpravou místní legislativy a vyžadovalo to přizpůsobení se novým podmínkám s dodatečnými náklady a úpravou obchodního modelu, i přesto jsme však v roce 2016 dosáhli solidního výsledku,“ říká k číslům předseda představenstva a generální ředitel PROFIREAL Group David Chour.  

Konec roku 2016 byl také ve znamení příprav expanze do jihovýchodní Asie. Ta byla v dubnu 2017 zdárně dokončena, a proto další zemí, kde skupina operuje, jsou Filipíny. Do roku 2021 tam proinvestuje až pět miliard korun.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům