Tiara Man rozhodně nebyl před startem závodu favoritem. Na jeho vítězství byl vypsán kurz 14:1. Hned na začátku dostihu si však vytvořil náskok, který se mu i přes mírnou ztrátu na Dropu a Hadím příkopu podařilo udržet a do finiše doběhl s náskokem 7 délek. Svěřenec trenéra Radima Bodláka tak překvapivě zvítězil stylem start cíl.  

Na druhém místě prestižního závodu docválal Medic v sedle s Pavlem Složilem ml. Třetí pak skončil Chrystal Cross s žokejem Myškou. Favorit závodu Starbuck díky ztrátě v cílové rovince přišel o medailové pozice a skončil nakonec čtvrtý.  

Poplerův memoriál skupiny Profireal Group je sedmým dostihem v pořadí, těsně před samotnou Velkou pardubickou. Závod určený pro pětileté a starší koně je vrcholem sezony pro krátké krosaře. Dostih se běžel na 3 300 metrů a společnost Profireal Group ho dotovala částkou 300 000 korun.  

Skupina Profireal Group je stabilním partnerem Velké pardubické již po mnoho let. Každoročně se právě zde setkávají akcionáři skupiny a členové představenstva s obchodními partnery a managementem z Polska, Bulharska, Ruska a Filipín.  

„Letošním dostihům nechybělo snad vůbec nic. Napětí do posledních chvil i nečekaná vítězství. Na rozdíl od předchozích ročníků také vyšlo počasí, takže si to diváci opravdu užili. Už teď se těšíme na další ročník,“ dodává předseda představenstva Profireal Group David Chour.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům