Sportovní komentátoři České televize v čele s Robertem Zárubou rozdrtili tým Real Top Praha 13:5. O vítězství ale šlo v tomto utkání až v poslední řadě. Zpěvák Kamil Střihavka a herci Jan Révai nebo Jakub Štáfek přišli především podpořit Klub nemocných cystickou fibrózou. Ten se stará o pacienty s touto nevyléčitelnou nemocí už celých 24 let. Finanční dar pomůže „slaným dětem“ a jejich rodinám lépe bojovat se zákeřným onemocněním. „Velmi si ceníme pomoci všech, kterým není osud slaných dětí lhostejný. Se společností PROFI CREDIT spolupracujeme už dlouhé roky a jejich pomoc má pro nás obrovský význam,“ říká ředitelka Klubu nemocných cystickou fibrózou Simona Zábranská.

PROFI CREDIT pomáhá Klubu nemocných cystickou fibrózou už pět let, a to nejen finančními dary. Do akcí na pomoc „slaným dětem“ se zapojují také zaměstnanci společnosti. „Chceme tak alespoň trochu usnadnit život lidem, kteří nemají to štěstí být zdraví jako my. Dlouhodobě pomáháme ohroženým dětem v rámci našeho programu Dětský úsměv s Profi Credit. Velmi si vážíme práce, kterou Klub nemocných cystickou fibrózou pro těžce nemocné děti dělá,“ říká marketingový ředitel společnosti PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc.  

Cystická fibróza je závažné dědičně podmíněné onemocnění postihující zejména dýchací a trávicí systém. Dětem s CF se říká „slané děti“, mají totiž výrazně slanější pot. Potřebují intenzivní léčbu každý den po celý život. V České republice je diagnostikováno okolo 600 nemocných. Stejný počet se však neléčí vůbec nebo se léčí pod chybnou diagnózou. Přitom pozdní zahájení léčby může výrazně zhoršit průběh onemocnění. Cystická fibróza je v současnosti nevyléčitelná. Více o tom jak pomáháme zde.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům