Klub nemocných cystickou fibrózou, jehož hlavním úkolem je zkvalitňování života nemocných CF a usnadňování péče jejich rodinám a blízkým, je sponzorován společností již od roku 2013.

Mimo finanční dary podporuje PROFI CREDIT organizaci i aktivním zapojením zaměstnanců do různých aktivit Klubu. V rámci celorepublikové akce Větrníkový den se již poněkolikáté zapojili do výroby větrníků, které byly následně poslány KNCF, aby plnily funkci dárků pro jejich partnery a k propagaci.

Členu KNCF a nejmladšímu pacientovi s transplantací plic Lukáši Benediktovi byla v minulém roce věnována oblíbená pravidelná aktivita společnosti Pečení pro dobrou věc. Akce byla spojena s přednáškou o cystické fibróze, aby měli zaměstnanci možnost se s tímto vážným onemocněním více seznámit.

V témže roce se navíc uspořádal charitativní sběr oblečení, které KNCF využil pro prodej, a venkovní výstava fotografií Slaných žen před centrálou společnosti PROFI CREDIT v Pardubicích. Vybraná částka byla zaslána KNCF. Více o našich podporovaných organizacích se dočtete zde.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům