Společnost spustila web www.proviceusmevu.cz, na kterém lze „malého bojovníka“ v období od 5. 12. do 13. 12. registrovat prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Podmínkou zařazení do výběru je natočení videa s doporučenou maximální délkou 60 sekund. Účastník v něm sdělí, kterému dítěti by měl pořadatel splnit přání, o jaké přání se jedná a proč si splnění přání zaslouží právě toto dítě.  

Splněným přáním v tomto projektu se myslí věc nebo jedinečný zážitek, kterým může být například hračka, zdravotnická pomůcka či zážitek, který pořadatel výherci pořídí nebo zorganizuje. Může se například jednat o setkání s vysněnou osobností či návštěva koncertu nebo další realizovatelná přání.  

Po ukončení nominační fáze vybere PROFI CREDIT 5 „malých bojovníků“, kterým ještě pod stromeček nadělí dárek. Každému z nich splní přání v hodnotě do 80 tisíc korun. Oceněni budou především ti, kteří zaujmou svým příběhem a poutavostí natočeného videa.   Projekt můžete sledovat i na sociálních sítích. Jde o součást dlouhodobého CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“, v rámci něhož společnost podporuje řadu charitativních organizací a projektů.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům