V rámci druhé vlny předávání jsme se seznámili s třemi pány, kteří neskrývali překvapení. Nikdo z nich si netroufal doufat, že by vyhrál, a žádný z klientů s výhrou ani v nejmenším nepočítal. O to větší radost pak z výhry byla.

Vítězem dovolené se stal pan Viktor z Prahy, který zatím ještě pečlivě zvažuje, kam se za 40 000 Kč podívá. Oproti tomu výherci grilů mají v jejich využití jasno. Pan Petr věnuje gril dceři a pan Michal si ho bude užívat u sebe doma. Ačkoliv soutěž o dovolenou a grily již skončila, PROFI CREDIT má pro své klienty, kteří mají zájem o nebankovní půjčku, stále něco navíc:

1. Do 30. 9. 2018 běží akce pro nové i stávající klienty, kteří mohou vyhrát jeden z deseti kvalitních notebooků Asus ZenBook Flip v hodnotě 20 000 Kč.

2. Společnost PROFI CREDIT myslí i na podnikatele. Do 21. 10. 2018 získávají při splnění jednoduchých podmínek dálniční známku na rok 2019 zdarma.  

3. Jako překvapení se pro klienty od října připravuje akce, která bude reagovat na nadcházející předvánoční období. Stačí sledovat stránky www.proficredit.cz, kde bude vše včas upřesněno. 

Foto z předávání

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům