Poplerův memoriál skupiny Profireal Group je sedmý dostihem v pořadí těsně před samotnou Velkou pardubickou. Závod je určený pro pětileté a starší koně. Dostih se běžel na 3 300 metrů a společnost Profireal Group ho dotovala částkou 300 000 korun.

Favorizovaná klisna Ryana se triumfu v Poplerově memoriálu skupiny Profireal Group opět nedočkala. Tentokrát se musí spokojit jen se čtvrtým místem, v závěru neměla dost sil na mohutný nástup dvojice Tarant a Theophilos. První jmenovaný přešel v posledním oblouku do vedení a jediný, kdo s ním dokázal držet krok, byl zmiňovaný svěřenec Josefa Váňi, Theophilos. Ani on však na sedmiletého Taranta s osmnáctiletým žokejem Pavlem Složilem nenašel recept.

Cenu vítězi předal předseda představenstva Profireal Group David Chour: „Jsme rádi, že naše skupina podporuje jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí v Česku, která je zároveň stěžejní akcí v rámci města Pardubice.“

Skupina Profireal Group je partnerem Velké pardubické již několik let. Profireal Group si také pravidelně v rámci Velké pardubické pronajímá divácké lóže, kde se akcionáři skupiny a členové představenstva setkávají s obchodními partnery a managementem z Česka, Slovenska, Polska, Bulharska a Ruska. 

Chcete půjčku, která Vám vrátí až 25 000 Kč? Více informací zde.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům