A není to jediná výhoda. Rozložení splátek na delší dobu jednak pro klienta znamená nižší splátky, jednak přináší vyšší bonus za pravidelné splácení. Ten je nyní až 27 000 korun, které po splacení úvěru obdrží na svůj účet. 

"Snažíme se vyjít našim klientům co nejvíc vstříc, a takovým krokem je právě snížení měsíčních splátek. Díky tomu zbyde našim klientům více peněz na pravidelné výdaje, jako jsou potraviny, nájem nebo účet za mobilní telefon," říká Dana Hakavcová, marketingová ředitelka PROFI CREDIT. "Zároveň i nadále klientům dáváme atraktivní bonus za pravidelné splácení, který jim příjemně zlevňuje úvěr, a navíc získají částku, kterou by sami jen tak nenaspořili." dodává Dana Hakavcová.

PROFI CREDIT nabízí osobní půjčky od 10 000 do 166 000 korun s délkou splácení od jednoho roku do pěti let. Osobní půjčku poskytuje PROFI CREDIT bez poplatku za zprostředkování úvěru, vyžaduje minimum dokladů, a peníze dostanete na účet do 24 hodin od schválení úvěru. Další výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít. Více informací o půjčkách získají klienti na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. Mohou také navštívit jednu ze 75 poboček po celé republice, kde se jim bude věnovat jakýkoliv z téměř 900 úvěrových poradců.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům