Principem akce bylo nalákat nové klienty na zvýhodněnou půjčku, kdy při výši půjčky 50 000 Kč splácejí, jako by si půjčili jen 40 000 Kč, a zbývajících 10 000 Kč je pro ně bonus navíc. Tak jako u standardní celoroční osobní půjčky i zde platila minimální dokladovost, rychlost vyřízení půjčky -  nejdéle 24 hodin od schválení žádosti - a možnost odkladu splátek. 

Stejně jako u ostatních druhů půjček, i u letní akce byla možnost zažádat o úvěr přímo prostřednictvím webových stránek PROFI CREDIT nebo na stránce Pujcka.co, kde klient vyplní jednoduchý formulář a poté už jen počká na telefonát kompetentního pracovníka společnosti.

Akce probíhala v období květen-červenec, tedy v době, kdy lidé nejvíce plánují dovolenou nebo ji řeší na poslední chvíli, a s nečekanými výdaji nepočítali. Stejně tak měla kampaň za cíl oslovit potenciální klienty, kteří se chystají na opravy a rekonstrukce svých domů a bytů a letní období je pro tuto činnost nejvhodnějším obdobím. 

Příkladem za všechny může být kladná reference paní Zdeňky D., která píše: „Každý rok jezdíme na začátku prázdnin na chalupu do jižních Čech. Tentokrát jsme měli naplánované rozsáhlé opravy střechy, ne něž jsme měli vyšetřené peníze. Bohužel i my jsme na vlastní kůži zažili staré známé pořekadlo, že když se pokazí jedno, kazí se pak vše. Z plánované opravy střechy nakonec byla i výměna pračky, které nám po letech dosloužila, a zrezlé vodovodní baterie. Na ostatní kromě střechy jsme peníze neměli. Kamarádka mi poradila, ať využijeme půjčku od PROFI CREDIT, že budeme mít peníze na účtě rychle. Jejich úvěrový poradce nám nabídl letní půjčku, které jsme tedy využili. A byli jsme spokojeni.“

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům