V současné době můžeme pozorovat totožné tendence. Když už existuje jasná podnikatelská vize a rozhodnutí, že právě to je ten správný směr, který by mohl přinést výsledný zisk, postaví se začínajícímu podnikateli do cesty řada dalších překážek. Jednou z nich je – a není to jen záležitost těch, kteří teprve startují svůj byznys – sílící byrokracie. To, na co dříve obchodníci potřebovali jen jeden papír, si dnes musí vytisknout celý arch, nedejbože ještě zaúkolovat vyplněním nezbytných dokumentů externí firmu. Pokud se chce podnikatel vyhnout zaměstnávání dalších lidí, které by musel zaplatit, zpracuje si účetní záležitosti sám, což ho logicky odvádí od práce a následného výdělku z ní. 

Jednou z výhod dnešní doby jsou však snadno dosažitelné úvěry, které pomůžou podnikatelům rozjet svůj byznys nebo vypomoct v situacích, kdy se peněz na cokoliv nedostává. Bankovní i nebankovní subjekty se předhánějí s půjčkami, nabízejí nepřeberné množství úvěrů pro podnikatele, akční půjčky, v nichž klientům garantují vrácení části splátky zpět. 

Pokud chce podnikatel pokrýt mimořádné výdaje na nákup nového počítače nebo na dovybavení provozovny, jako dobrá varianta se nyní jeví Bonusová půjčka pro podnikatele od společnosti PROFI CREDIT. Klient si půjčí 33 000 Kč, ale splácí, jako by si půjčil jen 30 000 Kč, dostane tedy 3 000 Kč jako bonus. PROFI CREDIT navíc po klientovi nechce dokládat podnikatelský záměr, nezajímá ho zisk, ale obrat a nemučí ho přehnanou dokladovostí a papírováním.

V případě, že podnikatel potřebuje větší kapitál, PROFI CREDIT nabízí i jiné druhy půjček. Může zažádat o podnikatelský úvěr ve výši až 200 000 Kč a peníze mu přijdou na účet už za 24 hodin od schválení půjčky. I v tomto případě platí jednoduché podmínky pro sjednání půjčky uvedené v Bonusové půjčce pro podnikatele. Za bezproblémové splácení může navíc každý očekávat až 27 000 Kč jako bonus.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům