Byt po rekonstrukci mírně vede
Průzkum nebankovní společnosti PROFI CREDIT ukázal, že z celkového vzorku 1031 oslovených respondentů by si 41 % nejraději pořídilo byt či dům po rekonstrukci. Z toho byl větší podíl žen než mužů, kteří by se naopak nebáli vrhnout do oprav. V preferencích se však byty před rekonstrukcí (28 %) umístili až na třetím místě, a to hned za novostavbami (30 % dotázaných).  

Na Moravě není o novostavby zájem
Plných 52 % Moravanů uvádí, že by chtělo žít v bytu či domě po rekonstrukci, zcela u nich propadla novostavba, již označilo jen 14 % lidí. Lze tedy usuzovat, že představa technického stavu plánované nemovitosti se liší dle regionu, ale také pohlaví. Z celé ČR jsou právě muži žijící na Moravě nejvíce ochotni pustit se do rekonstrukce.  

Vybavení domácností kryjeme půjčkou
Rekonstruovat chtějí lidé pomocí vlastních zdrojů, ale nebrání se ani půjčkám, které však dominují hlavně při následném dovybavení domácnosti. Jednou z vhodných variant, jak řešit financování rekonstrukce či vybavení svého vysněného domu či bytu, je rychlá půjčka od společnosti PROFI CREDIT. Její výhodnou je hlavně rychlost vyplacení peněz, a to 24 hodin od podepsání smlouvy, což je pozitivní hlavně v případě, kdy je klient nucen řešit například nenadálou stavební kolizi v bytě. Půjčky jsou navíc bez poplatku, s minimální dokladovostí a možností předčasného splacení. Více informací klienti získají na webové stránce společnosti a na uspory.cz.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům