1. Hlavně rychle…
V případě, že už se klient pro půjčku definitivně rozhodně, musí k tomu mít vážný důvod. A chce peníze hned, aby je mohl použít pro to, na co je aktuálně potřebuje. Nebankovní proces vyřízení půjčky je podstatně rychlejší než u bank. Peníze můžete mít na účtu už 24 hodin od schválení žádosti.

2. Nezpovídejte se
Nechcete uvádět, proč a na co si rychlou půjčku berete? Chápeme, že se klient nechce s některými věcmi svěřovat. Ctíme soukromí a neptáme se na účel úvěru, důležitá je klientova spokojenost. Zároveň však apelujeme na jeho řádné splácení, protože to jde se spokojeností ruku v ruce.

3. Online nebo radši s poradcem?
Dnes je moderní být online. Vždy a v každé příležitosti. I půjčku si můžete zřídit online, ale co když tomu zase tolik nerozumíte a raději byste potřebovali poradit? Žádný problém. Jakmile se rozhodnete a požádáte o úvěr, budete „přiděleni“ kompetentnímu pracovníkovi finanční společnosti, který vám nejen se žádostí poradí, ale navíc může navrhnout i jiné řešení šité přesně na míru vašim požadavkům a potřebám.

4. Nemůžete výjimečně zaplatit, nevadí
Nestává se vám to často, vždy platíte včas, ale tentokrát vám kvůli výdajům, s kterými jste nepočítali, peníze na splátku nevychází. Nevadí. Vážíme si klientů, kteří hradí platby dle splátkového kalendáře, a rozumíme tomu, že ne vždy se vše děje podle šablony. Pro tyto případy můžete využít 3 odkladů splátek zdarma.

5. Doporučte a získejte peníze navíc
Jste spokojeni, rádi nebankovní instituci doporučíte někomu dalšímu, ale co z toho budete mít? To je jednoduchá otázka. Dostanete to, co potřebujete nejvíc. Peníze. Za každého nového doporučeného klienta získáte odměnu 2 000 Kč. 6.

Chci víc…
Jak již bylo několikrát zmíněno, oceňujeme dobrou platební morálku a neváháme spolehlivého klienta odměnit. Každého, který řádně splácí minimálně šest měsíců, zařazujeme do tzv. Klubu dobrého klienta, kde o něj pečujeme a hýčkáme si ho, a to například nabídkou vrácení peněz ze stávající úvěrové jistiny ve výši až 27 000 Kč.
https://www.proficredit.cz/

7. S akcí k výhodnějším penězům
Nejen Bonus za řádné splácení nebo doporučení nového klienta vám mohou vydělat peníze. Výhodnější půjčka na vás čeká například v době akcí, které reagují na konkrétní potřeby klientů. Oblíbené jsou i finanční nabídky s hodnotnými cenami, kde získává odměnu každý. Stačí jen sledovat webové stránky a vybírat…

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům