Před Vánocemi jsme splnili sedm přání

15.01.2018

V předvánočním týdnu jsme usedli za volant a rozjeli se rozdávat radost. Některým dětem jsme jejich přání mohli splnit hned, jiné prozatím obdržely šek a těší se na zážitky, které je čekají. Radost dětí a jejich rodičů byla opravdu velká a vidět jejich úsměvy stálo za to!

Lednové slevy se vám můžou pěkně prodražit

11.01.2018

Přáli jste si pod stromeček poukaz na nákup oblečení, abyste si mohli v lednu koupit více kousků, než za jakou cenu byste je pořídili před svátky? Většina obchodů na takovéto uvažování sází a již tradičně plní výlohy cedulkami sleva až 75 %, povánoční výprodej nebo vše za polovinu. Nenechte se však napálit! Ne každá akce je výhodná, některé nákupy se vám mohou pěkně prodražit.

Novoroční předsevzetí si dává čím dál méně lidí

08.01.2018

Znáte to sami. Každý rok se opakuje stejný scénář. Od nového roku začnu hubnout, dodělám si školu, přestanu kouřit, budu se zdravěji stavovat. Většinou nám předsevzetí vydrží nanejvýš pár týdnů. Výjimky se zcela jistě najdou, ale je jich jen hrstka. Zdá se, že toto si uvědomuje stále více lidí, a proto si novoroční předsevzetí dávají již jen 3 z 10 Čechů. Dokazuje to průzkum agentury Nielsen Admosphere pro společnosti PROFI CREDIT z konce roku 2017.

Podvodná SMS - prosíme klienty o pozornost

05.01.2018

UPOZORNĚNÍ – v těchto dnech byly rozeslány podvodné SMS zprávy upozorňující na změnu bankovního účtu...

Češi tráví Silvestr převážně doma

22.12.2017

Celých 93 % Čechů se chystá strávit letošní Silvestr doma a neplánuje jet na žádný placený pobyt. Průměrná částka, kterou za silvestrovskou oslavu utratí, činí 2 tisíce korun. Novoroční předsevzetí si plánují dát pouze 3 z 10 Čechů. Vyplývá to z průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro společnost PROFI CREDIT.

Klidné svátky a hodně štěstí v roce 2018

18.12.2017

Přejeme všem našim zákazníkům klidné prožití vánočních svátků a úspěšný start do roku 2018!

PROFI CREDIT plní přání „malým bojovníkům“

06.12.2017

V rámci svého CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“ úvěrová společnost právě spouští speciální projekt určený pro děti potýkající se se závažnou nemocí, postižením či jinak obtížnou životní situací. Smyslem soutěže je splnit těmto „malým bojovníkům“ v předvánočním čase jejich největší přání.

PROFI CREDIT teď rozdává 1 milion Kč

05.12.2017

Finančně nejnáročnější svátky v roce se kvapem blíží, a proto jsme pro nové klienty připravili speciální zvýhodněnou akci. Tentokrát dostanou k půjčce od 30 000 Kč jako dárek 3 000 Kč navíc.

V prosinci výhodněji i pro podnikatele

04.12.2017

Dnešním dnem startuje cenová akce pro podnikatele 97 000 Kč za cenu 90 000 Kč. Potrvá až do 12. 1. 2018.

Větrníkový den v PROFI CREDIT již pošesté

03.12.2017

V rámci Evropského dne pro cystickou fibrózu se i tento rok v Česku konal takzvaný Vetrníkový den. Do něj se již pošesté zapojili zaměstnanci společnosti PROFI CREDIT a jejich rodiny, aby podpořili členy Klubu nemocných cystickou fibrózou.

Uspěli jsme v soutěži „Českých 100 nejlepších“

29.11.2017

Společnost PROFI CREDIT opět uspěla v prestižní soutěži „Českých 100 nejlepších“ a potvrdila tak, že patří mezi nejlepší české firmy.

Vánoce představují zvýšenou finanční zátěž

24.11.2017

Pro 83 % Čechů znamenají Vánoce zvýšenou finanční zátěž. Pouhých 17 % je schopno je financovat ze svého běžného rozpočtu a nemusí na ně šetřit. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro společnost PROFI CREDIT.

5 tipů, jak ušetřit za vánoční dárky

22.11.2017

Přáli byste si nadělit svým blízkým vše, po čem touží? Dcera si napsala Ježíškovi o mobil, partnerka by nejraději vyrazila do teplých krajin a dědeček si přeje nový fotoaparát. Kdy jindy než o Vánocích jim splnit jejich největší přání… Jenže kde na to vzít. Ať počítáte, jak počítáte, peněz se po zaplacení všech povinných výdajů nedostává. Vaše situace však není neřešitelná. Níže uvádíme pár tipů, jak tolik nezatížit předvánoční rozpočet.

Podnikatelům až 250 tis. + dálniční známka

13.11.2017

PROFI CREDIT teď podnikatelům nabízí úvěr ve výši až 250 000 Kč. Nezkoumáme váš podnikatelský záměr ani zisk. Stačí vám minimum dokladů a nemusíte na pobočku

Blíží se Vánoce, zájem o půjčky roste

09.11.2017

Od začátku října prudce roste zájem o nebankovní půjčky. Společnost PROFI CREDIT eviduje čtvrtinový nárůst žádostí o půjčku oproti jiným obdobím roku. Průměrná částka, kterou si Češi na výdaje spojené s Vánocemi půjčují, vzrostla na 10 825 korun.

Přezujte své auto na zimu už nyní

25.10.2017

Podzim je neodmyslitelně tu a s ním chladné a deštivé dny. Vyjížďky autem budou kvůli komplikacím zapříčiněným počasím čím dál náročnější. I s ohledem na nadcházející zimu je zapotřebí myslet na to, jak se co nejlépe postarat o svůj automobil, aby byl co nejbezpečnější. Základem jsou pneumatiky, které máte povinnost vyměnit za zimní už 1. listopadu.

Rychlá půjčka není jen finanční zaříkávadlo

12.10.2017

Snad každý někdy musel čelit situaci, že neměl dostatek financí na pokrytí nenadálých výdajů, jako je například porucha automobilu nebo oprava střechy. Protože konkrétně v těchto dvou případech není možné řešení nechávat na dobu neurčitou, je nutné mít finanční polštář dostatečně velký, aby se situace vyřešila hned. Co když se ovšem nedostává peněz? Nepropadejte panice, půjčku od PROFI CREDIT můžete mít na účtu už 24 hodin od podepsání smlouvy.

Poplerův memoriál vyhrála klisna Loire

10.10.2017

Sedmý dostih 127. Velké pardubické skončil nečekaným vítězstvím outsiderky závodu, klisny Loire. Svěřenkyně trenéra Stanislava Popelky vyhrála stylem start cíl.

Dostihová událost roku proběhne už o víkendu

06.10.2017

Velká pardubická je nejtěžší a nejstarší překážkový závod kontinentální Evropy. Již dlouhé roky nejde jen o událost koňských dostihů s dlouholetou tradicí, ale nese se hlavně ve znamení největší sportovní a společenské události v České republice. V roce 2017 se poběží již 127. ročník, a to tuto neděli 8. 10.

Češi preferují dovolenou v Česku

05.10.2017

Pouze 3 z 10 Čechů letos vyrazili na dovolenou do zahraničí. Odpočinek v Česku je totiž výrazně levnější. Přes 50 % českých rodičů zajistilo svým dětem jednu z placených forem prázdninového hlídání. Vyplývá to z obsáhlého průzkumu, který si nechala vypracovat společnost PROFI CREDIT od agentury Nielsen Admosphere.

iPhony už mají své majitele

04.10.2017

Déle než měsíc trvala speciální akce společnosti PROFI CREDIT „Zpátky do školy“, v níž mohli noví zájemci o půjčku vyhrát řadu atraktivních cen. Rozdělovali se lístky do kina, výrobky značky Tesco Finest a hlavně mobilní telefony. Nyní už má každý z pěti iPhonů 7 svého majitele.

Lidé preferují při nákupu automobilu úvěr

02.10.2017

Plánujete nákup nového automobilu, ale nemáte dostatek prostředků na to, abyste ho zaplatili celý? Banky i nebankovní instituce s touto variantou počítají a nabízejí úvěry šité na míru vašim požadavkům. Sami si zvolíte částku, jakou chcete splácet, aby půjčka co nejméně zatěžovala váš rozpočet.

Připravte se na topnou sezonu

21.09.2017

Počátkem září se pravidelně zahajuje topná sezona. Není to dáno jen obecným označením, že otopné období začíná 1. září a končí 31. května, které nám zpravidla nic neřekne do té doby, než to pocítíme na vlastní kůži. Ochlazení je cítit ve vzduchu a s dalšími měsíci bude čím dál citelnější. Na zimu je třeba se dostatečně připravit a pokud možno za teplo utratit co možná nejméně.

Češi by nejradši byt či dům po rekonstrukci

18.09.2017

Česká populace není - co se týče druhu bydlení - vybíravá. Ve věku, kdy se průměrně Češi začínají osamostatňovat, přestávají být závislí na rodičích a zakládají rodiny, je pro ně důležitá hlavně potřeba vlastního bydlení. Z letošního průzkumu společnosti PROFI CREDIT vyplývá, že by si nejvíce lidí rádo pořídilo byt či dům po rekonstrukci, neplatí to ovšem bezpodmínečně.

65 % Čechů investuje do vlastního bydlení

13.09.2017

Praha, 11. září 2017 – V červenci letošního roku proběhl průzkum společnosti Response Now pro společnost PROFI CREDIT zaměřený na formy bydlení. Účastnilo se ho 1 031 respondentů. Z průzkumu vyplývá, že dvě třetiny Čechů preferují vlastní bydlení, což je o 15 % více než v sousedním Německu. Nejčastější formou financování nákupu nemovitosti je hypotéční úvěr v kombinaci s vlastními prostředky. Podle průzkumu společnosti PROFI CREDIT z roku 2016 využívá na následné vybavení domácnosti 65 % Čechů nebankovní půjčkou.

„Zpátky do školy“ s novým iPhonem!

24.08.2017

Dne 21. 8. 2017 se v PROFI CREDIT naplno rozjela kampaň „Zpátky do školy“. Cílem akce je stejně jako v letech předešlých reagovat na začátek školního roku novinkou, která má jak novým, tak stávajícím klientům nabídnout speciální Osobní půjčku a usnadnit tak nejen rodičům finanční rozjezd po prázdninách. Právě v tuto dobu lidé znovu začínají nad svými úsporami přemýšlet, plánovat finanční výdaje spojené nejprve se školou a školkou, později s blížícími se Vánocemi.

Češi by se uskromnili kvůli výdajům na vzdělání

16.08.2017

Češi považují vzdělání svých dětí za klíčové, jsou ochotni se kvůli němu značně uskromnit a omezit rodinné výdaje. 6 z 10 Čechů bere v potaz výdaje spojené se začátkem školního roku již při plánování své letní dovolené. Vyplývá to z aktuálního průzkumu, který si na toto téma nechala zpracovat společnost PROFI CREDIT.

Letní kampaň opět slavila úspěch

03.08.2017

Tak jako v minulém roce i letos se letní akce společnosti PROFI CREDIT osvědčila. Takzvaná Speciální letní půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč navazuje na dřívější úspěšné letní kampaně, které ve společnosti PROFI CREDIT již zdomácněly.

Expanze Profireal Group nabírá na intenzitě

25.07.2017

Skupina Profireal Group vidí Rusko a Asii jako klíčové strategické trhy pro svůj budoucí rozvoj. Proto se skupina rozhodla plně převzít kontrolu nad společností v Rusku skrze odkoupení 50% podílu od J&T Banky. Podobně rozšiřuje své aktivity na Filipínách, kde navýšila svůj podíl ve společnosti FLEXI FINANCE, která je dvojkou na lokálním trhu nebankovních poskytovatelů hned po Home Creditu.

Bonusová půjčka pro podnikatele

04.07.2017

Cesta k úspěšnému podnikání je trnitá, naštěstí ji zmírňují snadno dosažitelné půjčky. Český národ je podnikavý. Potvrdilo se to v porevolučních letech, kdy se lidem otevřely nové možnosti a jejich touha postavit se na vlastní nohy a dělat svobodně to, co je baví a z čeho budou mít zisk, byla nejvhodnější dobou k realizaci plánů.

Lidé si nejvíce půjčují na vybavení domácnosti...

22.06.2017

Z nejnovějšího průzkumu probíhajícího mezi klienty, kteří si vzali od začátku roku 2017 úvěr u společnosti PROFI CREDIT, vyplynulo, že plná třetina dotázaných, což je největší část z osloveného vzorku, zažádala o půjčku proto, aby si mohla pořídit vybavení do domácnosti. Lidé si nejčastěji kupují nový nábytek a spotřebiče, není však výjimkou, že peníze z úvěru využívají i na koupi například zahradní techniky.

Letní kampaň 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč!

29.05.2017

Přední tuzemská nebankovní úvěrová společnost PROFI CREDIT i letos nabízí Speciální letní půjčku, která přináší jak novým, tak stávajícím klientům k úvěru 40 000 Kč bonus 10 000 Kč. Akce platí do 10. července 2017.

Pečení Speciál a beseda s KNCF + výstava

24.05.2017

V pondělí 15. 5. jsme u nás v PROFI CREDIT v rámci Pečení Speciál přivítali vzácné hosty. Členky Klubu nemocných cystickou fibrózou nám přijely představit kalendář fotografií s názvem „Slané ženy“ od Roberta Vana.

PROFIREAL Group poskytl úvěry za 9 miliard

19.05.2017

Česko zůstává tahounem skupiny. Skupina PROFIREAL Group potvrdila svou pozici na evropském trhu poskytovatelů nebankovních úvěrů. Svým klientům v Česku, Polsku, na Slovensku, v Bulharsku a Rusku poskytla vloni úvěry v nominální hodnotě bezmála 9 miliard korun.

Sledujte náš Facebook - rozdáváme dárky.

11.05.2017

Získejte pro dětskou organizaci dle vlastního výběru sadu reflexních prvků nebo sportovních potřeb.

PROFI CREDIT podpořil dětský domov Markéta

09.05.2017

Šek na 100 000 korun byl předán v Olomouci v rámci Celostátní konference společnosti.

PROFIREAL Group míří na Filipíny

04.05.2017

PROFIREAL Group, prodávající úvěry v ČR pod značkou PROFI CREDIT, expanduje do jihovýchodní Asie.

Nej dětské kroužky: fotbal a plavání.

26.04.2017

Třetina tuzemských dětí neprovozuje žádnou aktivitu, u zbývajících vede fotbal a plavání. Rodiče by jim rádi dopřáli víc kroužků.

Nové telefonní číslo na naše Kontaktní centrum

05.04.2017

Od 7. 4. 2017 dojde ke změně telefonního čísla na naše Kontaktní centrum.

Zpřísněné hypotéky? Pomůže vám půjčka!

27.03.2017

Chcete konečně nerušeně poslouchat ptáčky? Nekoukat z okna na frekventovanou silnici? Nejvyšší čas se přestěhovat!

Na Facebooku máme 1000 fanoušků!

23.02.2017

Náš charitativní projekt Dětský úsměv s PROFI CREDIT má na Facebookovém profilu už 1000 fanoušků! Děkujeme všem, co nás sledují.

PROFI CREDIT požádal ČNB o licenci

22.02.2017

Jeden z největších nebankovních poskytovatelů půjček v České republice, společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., podal dne 16. 2. 2017 žádost o licenci k České národní bance resp. požádal o oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Podání žádosti naplňuje legislativní požadavek novely zákona o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince loňského roku.

Jsme na Instagramu - sledujte nás!

10.02.2017

PROFI CREDIT jde z dobou a proto jsme nyní přítomni i na Instagramu s naším projektem Dětský úsměv s PROFI CREDIT.

Osobní půjčka nyní ještě výhodněji!

25.01.2017

PROFI CREDIT snižuje splátky a k tomu vrací až 27 000 korun! PROFI CREDIT připravil pro své klienty ještě atraktivnější Osobní půjčku. Jedna z největších nebankovních společností v České republice snížila výši splátek zaměstnaneckého úvěru a zároveň prodloužila délku splácení až na 60 měsíců.

Jídlo bez slevy Češi téměř nekupují

24.01.2017

Léta platilo, že tím, co prodává, je obal. Doba se ale mění, dnes už je to hlavně cedulka „AKCE“, případně „Sleva“, co nás zaujme jako první. Cesta regály se omezila na periferní vyhledávání takto označeného zboží. Na různé slevové akce Češi a Slováci opravdu slyší, a to zejména u potravin. Produkt s označením „AKCE“ preferují čtyři pětiny nakupujících. Prostor ušetřit přesto stále je – různé slevové portály stále nevyužíváme zdaleka tolik, jako okolní země.

Otevírací doba Kontaktního centra

21.12.2016

V průběhu vánočních svátků a na konci roku bude omezena pracovní doba.

PROFI CREDIT patří mezi 100 nej českých firem

28.11.2016

Společnost PROFI CREDIT uspěla v prestižní soutěži „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”. Jejím cílem je v celonárodním měřítku vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit české firmy, podniky či společnosti, které napříč obory dosahují vynikajících výsledků. PROFI CREDIT se letos umístil na 92. příčce. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo na Pražském hradě.

Podpořili jsme Větrníkový den

25.11.2016

Upozornit na dosud málo známé nevyléčitelné onemocnění, to je cílem Evropského dne pro cystickou fibrózu. V tento den se po celé Evropě konají různé benefiční akce, v Česku je to již tradičně Větrníkový den. Do něj se jako jeden z hlavních partnerů Klubu nemocných cystickou fibrózou už popáté zapojila i společnost PROFI CREDIT a její zaměstnanci.

M. Zvolánek chce vyměnit atletiku za stolní tenis

22.11.2016

Martin Zvolánek chce na další paralympiádě vyměnit atletiku za stolní tenis. Martina už znáte. Jeden skok do vody a život je rázem vzhůru nohama. Ale když máte sport rádi, najdete si k němu cestu i jako paraplegik na invalidním vozíku. Opravdu poctivě trénoval, objížděl turnaje, sbíral medaile a body, aby se kvalifikoval na Paralympiádu do Ria de Janeira. V hodu kuželkou se mu to také podařilo. Jak dopadl a jaké jsou jeho další plány? Vše se dozvíte v našem druhém rozhovoru!

Češi kupují vánoční dárky, zájem o půjčky roste

09.11.2016

Zájem o rychlé nebankovní půjčky roste. Nákupy dárků jsou v plném proudu. Podle průzkumu úvěrové společnosti PROFI CREDIT má více než polovina lidí nakoupeného ježíška do konce listopadu. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT. Ta hlásí zvýšený zájem o vánoční půjčky. Období kolem Vánoc využívají lidé také k větším investicím do svých domácností.

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun

03.11.2016

Za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni. Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Poplerův memoriál vyhrál kůň Tarant

12.10.2016

Sedmý dostih 126. Velké pardubické nabídl divákům strhující podívanou. Poplerův memoriál skupiny Profireal Group vybojoval sedmiletý irský hřebec Tarant, druhý dojel svěřenec Josefa Váni Theophilos. Dostihovému odpoledni přihlíželo na 30 000 diváků.

40 % českých podnikatelů si někdy vzalo úvěr

06.10.2016

Nejčastěji si půjčují podnikatelé ve stavebnictví. Výpadky v příjmech z neuhrazených faktur a ze sezónních prací nebo získání prostředků na nákup nového vybavení, to řeší čím dál víc podnikatelů čerpáním krátkodobých půjček. Vyplývá to ze statistik bank a úvěrových společností. Podle průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT hodlá v dohledné době do rozvoje svého podnikání investovat 46 % českých a 55 % slovenských podnikatelů.

Akční podnikatelské půjčky - 5 000 Kč navíc

03.10.2016

PROFI CREDIT cílí svou podzimní kampaň na podnikatele a drobné živnostníky. Jedna z největších nebankovních úvěrových společností u nás jim k podnikatelské půjčce 30 000 přidá navíc 5 000 korun. Akce platí od 3. do 31. října.

Kariéra v PROFI CREDIT a volná pracovní místa

19.09.2016

Všem zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí a kvalitní podmínky pro práci.

Pozvánka na charitativní golfový turnaj pro Rebeku

16.09.2016

Rádi bychom Vás pozvali na charitativní golfový turnaj pro Rebečina Křídla.

"Našli jsme si způsob jak Rebeku objímat..."

13.09.2016

Malé Rebece Čihákové jsou dva roky a narodila se s nemocí motýlích křídel. Jedná se o vzácné a bohužel nevyléčitelné onemocnění pojivové tkáně, jehož příčinou je mutace genu, který se stará o stavbu kůže. Nemoc se projevuje velmi tenkou kůží, která má špatnou soudržnost. Malá Rebeka má tak křehkou kůži, že i sebemenší tlak nebo silnější dotek způsobuje oděrky a puchýře. Nemoc může postihovat také sliznice, trávicí trakt, dechové nebo vylučovací ústrojí. V České republice trpí tímto onemocněním přibližně 250 lidí. Rodiče musí Rebeku několikrát denně ošetřovat, pomáhá i sedmiletý bráška Ríša. Čihákovi se ale zákeřné nemoci nepoddávají a dokonce našli sílu pomáhat i ostatním.

Akční půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč je zpět

08.09.2016

Pro veliký úspěch PROFI CREDIT opět nabízí akční letní nabídku a klientům k osobní půjčce ve výši 40 000 korun přidá navíc 10 000 korun! Akce platí do 18. září.

Začátek školy je pro rodiny finančně náročný

25.08.2016

Návrat do školních lavic znamená pro děti začátek povinností, pro jejich rodiče zase vyšší finanční výdaje. Více než tři čtvrtiny českých rodičů (78 %) přiznávají, že nástup dítěte do školy zatíží rodinný rozpočet. Začátek školy vyjde rodiče dětí na základní škole v průměru na 5 200 korun, u středoškoláka je to téměř 8 000 korun. Na Slovensku je to ještě víc. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT.

Akční půjčka 20 000 Kč za 999 Kč měsíčně

08.08.2016

PROFI CREDIT přichází s akční půjčkou 20 000 Kč se splátkou jen 999 korun "Zpátky do školních lavic"...

Z Ria bych chtěl přivézt bronzovou medaili

29.07.2016

Od dětství aktivně sportoval, byl nadějným juniorským reprezentantem ve fotbale. Do šestnácti let žil jako každý normální kluk. Pak ale skočil do vody, a ve vteřině se všechno změnilo. Skončil na invalidním vozíku, má ochrnuté nohy, nemůže hýbat prsty na rukou. Na sport ale kvadruplegik Martin Zvolánek nezanevřel, právě naopak. Poctivě trénuje, sbírá medaile a aktuálně se připravuje na letní paralympijské hry v Rio de Janeiru.

60 % českých dětí tráví letní prázdniny doma

11.07.2016

Téměř dvě třetiny českých dětí tráví většinu letních prázdnin doma, často u počítače nebo tabletu. Rozplánovat dětem program na dva měsíce prázdnin je obvykle pro pracující rodiče problém, velmi často finanční. Celých 60 % českých dětí proto stráví větší část letních prázdnin doma. Stejně jsou na tom malí Poláci. Na Slovensku zůstanou doma po většinu prázdnin dokonce tři čtvrtiny dětí. Vyplývá to z rozsáhlého mezinárodního průzkumu úvěrové společnosti PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 4 000 respondentů.

Předání šeku na 500 000 korun pro "slané děti"

04.07.2016

PROFI CREDIT podporuje Klub nemocných cystickou fibrózou už pět let. Tentokrát sponzoroval exhibiční softballové utkání známých osobností. V charitativním zápase se utkali herci a zpěváci z týmu REAL TOP Praha s týmem sportovních komentátorů České televize. PROFI CREDIT předal na konci zápasu ředitelce Klubu nemocných cystickou fibrózou šek na půl milionu korun.

Za vysvědčení své dítě odmění 85 % rodičů

30.06.2016

Většina českých dětí dostane za vysvědčení nějakou odměnu. Na prázdno vyjde na konci školního roku jen každé sedmé dítě. Rodiče odměňují své potomky i přesto, že oni sami za školní výsledky často nedostali vůbec nic nebo maximálně knihu. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se účastnilo přes 4 000 respondentů.

Akční půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč

16.06.2016

PROFI CREDIT přichází s akční letní nabídkou a klientům nyní k osobní půjčce ve výši 40 000 korun přidá navíc 10 000 korun! Akce platí do 10. července.

Spustili jsme nové webové stránky

01.06.2016

Po delší době jsme zrekonstruovali naše vlastní webové stránky. Hlavním cílem bylo především zpřehlednit pro naše zákazníky původní obsah při současném zachování kontinuity a přizpůsobit náš web uživatelům všech mobilních zařízení.

PROFI CREDIT pomáhá Martinovi na cestě do Ria

24.05.2016

Martin Zvolánek je pardubický rodák a paralympijský reprezentant ČR v atletice.

Každý pátý Čech utratí všechny peníze

05.04.2016

Každý pátý Čech utratí všechny peníze. Pravidelně každý měsíc spoří v Česku 53 % lidí, v průměru si odložíme stranou 1 700 korun. Každý pátý z nás ale utratí vše, co vydělá. PROFI CREDIT teď svým klientům nejen půjčuje, ale i šetří. Nabízí jim totiž bonus za dobré splácení až 25 000 korun, v případě podnikatelských půjček až 19 000 korun.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům