AkceNezařazenéPROFI CREDITZajímavosti

Rozšiřujeme obchodní síť – až 50 tis. adapt. příspěvek

Materiální podpora i kvalifikace zdarma: Rozšiřujeme obchodní síť
Práce ve finančnictví je pro mnohé vysněným cílem. Není se čemu divit, tento sektor už ze svojí podstaty nabízí možnost vydělat si velké peníze. Prorazit v tomto vysoce konkurenčním prostředí a udržet se na špičce však může být obtížné. Nezřídka mohou ambiciózní plány skončit jednoduše na tom, že člověk nenarazil na tu správnou příležitost.

Chytněte se svojí šance
Do naší obchodní sítě nyní hledáme schopné úvěrové poradce. Nezáleží přitom, zda se již finančním poradenstvím úspěšně živíte, nebo do této oblasti teprve chcete proniknout. „Kdokoliv může přijmout výzvu a stát se u nás úspěšným obchodníkem nebo manažerem. S téměř nulovou investicí můžete dosáhnout na velmi zajímavé finanční ohodnocení,“ představuje kariérní příležitost v PROFI CREDIT Ladislav Nevřala, manažer obchodní sítě.

Dostanete materiální podporu i plnou kvalifikaci
Největší devízou kariérní příležitosti u PROFI CREDIT je bezesporu silná materiální podpora a zajištění plnohodnotné kvalifikace. Každého vybraného adepta čeká vstupní zaškolení, eventuelně příprava na zkoušku České národní banky (uhradí PROFI CREDIT) a důkladné produktové školení. „Všichni nováčci navíc mohou v rámci svojí adaptace získat finanční příspěvek až 50 000 korun,“ upozorňuje Ladislav Nevřala na asi nejlákavější benefit.

Co dalšího získáte
Práce na pozici úvěrového poradce nebo manažera v PROFI CREDIT znamená především oproštění se od limitů ve výši svých výdělků, možnost kariérního růstu a mnoho dalšího. „Můžete se opřít o zázemí naší centrály a našich poboček. Máme pro vás vysoce prodejný produkt a zajímavý motivační systém ohodnocení, které je opravdu neomezené,“ shrnuje důvody pro práci u PROFI CREDIT Ladislav Nevřala.

Dejte o sobě jednoduše vědět
Veškeré informace o kariérním programu pro obchodníky najdete na webu www.profikariera.cz. Zde můžete také jednoduše vyplnit registrační formulář a nahrát svůj životopis. V případě, že váš profil bude odpovídat dané pracovní pozici, bude vás kontaktovat náborový specialista. A vaše cesta vzhůru s PROFI CREDIT může začít.

Call Now Button