PROFI CREDITZajímavosti

Pronikněte do světa financí s PROFI CREDIT

Práce ve finančnictví může být pro mnohé lákavou volbou, nebo dokonce vysněným cílem. Není se čemu divit, jde bezpochyby o sektor, který už ze samé podstaty svého zaměření nabízí možnost vydělat si velké peníze. Proniknout do tohoto vysoce konkurenčního prostředí a prosadit se však může být obtížné. Nezřídka mohou ambiciózní plány a nadšení pro obchod skončit jednoduše na tom, že člověk nenarazil na tu správnou příležitost.

A právě tu nabízíme u nás v PROFI CREDIT. Do své obchodní sítě hledáme schopné úvěrové poradce a manažery obchodního týmu. „Kdokoliv může přijmout výzvu a stát se u nás úspěšným obchodníkem nebo manažerem. S téměř nulovou investicí může dosáhnout na zajímavé nejen finanční ohodnocení,“ představuje kariérní příležitost v PROFI CREDIT Ladislav Müller, zastupující CEO společnosti. Za účelem zpřístupnění této šance co nejvíce lidem jsme spustili speciální web www.profikariera.cz, kde najdou zájemci veškeré informace a také registrační formulář. „Chtěli jsme případným zájemcům přinést ucelenou informaci a srovnání pro případ, že hledají první nebo novou kariérní výzvu,“ přibližuje Ladislav Müller impuls k vytvoření webu.

Hlavní je nadšení pro obchod

Největší devízou kariérní příležitosti u PROFI CREDIT je bezesporu materiální podpora a zajištění plnohodnotné kvalifikace. Každého vybraného adepta čeká vstupní zaškolení, příprava na nezbytnou zkoušku České národní banky (uhradí PROFI CREDIT) a důkladné produktové školení. „Nezáleží u nás na pohlaví, věku, ani jestli máte vysokou školu nebo „jen“ maturitu. Jedinou podmínkou je, že musíte milovat obchod, nebo minimálně mít předpoklady, aby vás toto prostředí nadchlo. Vše další je již naše společná práce na vašem dalším rozvoji,“ zdůrazňuje Ladislav Müller klíčový předpoklad této kariérní výzvy.

Co můžete získat

Práce na pozici úvěrového poradce nebo manažera v PROFI CREDIT znamená zbavit se limitů se ve výši svých výdělků, mít příležitost kariérního růstu a mnoho dalšího. „Můžete se opřít o zázemí naší centrály a našich poboček. Máme pro vás vysoce prodejný produkt a zajímavý motivační systém ohodnocení, které je opravdu neomezené,“ shrnuje důvody pro práci u PROFI CREDIT Ladislav Müller.

Veškeré informace o kariérním programu pro obchodníky najdete na webu www.profikariera.cz. Neváhejte a dejte o sobě vědět. Těšíme se na nové obchodní talenty.

Call Now Button