PROFI CREDIT

Opatření společnosti PROFI CREDIT ve vztahu k pandemii COVID-19

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. se jako přední poskytovatel nebankovních půjček staví ke vzniklé situaci kolem šíření nákazy coronavirem odpovědně. Nemůžeme říci, že bychom přijímali nějaká překotná opatření. Vše vychází z dlouhodobé strategie společnosti a je doplněno o zvýšený důraz na hygienu.

Proces vyřízení smlouvy se snaží minimalizovat nutný kontakt. Podání žádosti o půjčku zadáte online nebo telefonicky. Základní ověření a sepsání žádosti provedete v klidu po telefonu s operátory našeho call centra, kteří žádost předají do obchodní sítě až k podpisu. Síť našich obchodních zástupců je vybavena tablety pro biometrické podepisování smluv, které po každém kontaktu desinfikuje. Samozřejmostí je také nošení roušek a rukavic. Pokud byste i přesto nechtěli s nikým přijít do kontaktu, můžeme se společně domluvit na vyřízení podpisu smlouvy přes poštu a zaslání potřebných dokumentů.

Tímto procesem jednoduše vyřídíte naše klasické spotřebitelské a podnikatelské půjčky. Pro naše zákazníky máme k dispozici také moderní online Razdva půjčku, kterou bez problému vyřídíte jen s vaším počítačem (nebo chytrým telefonem) a připojením k internetu. Dokonce i podpis smlouvy probíhá online, a tak můžete být v klidu a bezpečí domova od začátku do konce a peníze vám přistanou na účtu do 15 minut od schválení.

Call Now Button