Půjčka na účet

Pro koho je vhodné elektrokolo?

V posledních letech se stalo elektrokolo velmi oblíbeným dopravním prostředkem. Není divu, díky němu se můžeme za hezkého počasí rychle dostat z místa na místo bez větší fyzické námahy.

Co je to elektrokolo?

Elektrokolo vypadá na první pohled jako klasické kolo. Liší se ale tím, že je doplněno o elektrický pohon, který značně usnadňuje běžnou jízdu. Kolo ovšem nepojede bez vaší pomoci, funkce motoru se aktivuje běžným šlapáním, tudíž musíte během své jízdy stále šlapat. U některých modelů si můžete vybrat mezi 3 až 9 stupni intenzity elektrické asistence. Elektrický pohon se dá také zcela vypnout, ovšem pak je běžná jízda o poznání náročnější díky těžší konstrukci kola.

Na trhu je nyní nespočet druhů elektrokol. Můžete si vybrat městský typ kola, který se hodí na popojíždění po městě, každodenní cesty do práce a vyjížďky po cyklostezkách. V nabídce nechybí ani horská elektrokola, která ocení především ti, kteří rádi podnikají výlety nezpevněným terénem a jezdí na pravidelné vyjížďky v horách. Horské elektrokolo skvěle pomůže při nepříjemných stoupáních. Sáhnout můžete také mimo jiné po trekovém elektrokole, které nabízí kompromis mezi městským a horským kolem. A to díky šířce plášťů, které zajistí pohodlnou jízdu po zpevněné komunikaci a zároveň se nezaleknou ani lehkého terénu.

Pro koho je elektrokolo vhodné?

Elektrokolo je skvělou koupí pro každého. Rádi jezdíte na kole do práce, či do školy, ale vadí vám, že jste po cestě značně zmožení? Elektrokolo vám cestu usnadní. Nebo pokud naopak nechcete jezdit hromadnou dopravou a rádi byste se na svých každodenních cestách nadýchali čerstvého vzduchu a udělali něco pro své zdraví, je elektrické kolo opět ideální volbou. Investice do horského či trekového elektrokola, nebude jistě litovat ani žádný zdatnější cyklista, který se rád pravidelně vydá na cyklovýlet či cyklodovolenou. Uvidíte, že díky většímu množství sil objevíte mnohem krásnější nová místa a zvládnete ujet delší a těžší trasy. Nemusíte se navíc bát, že by vám nějaký fyzicky zdatnější cyklista z party ujel před nosem. Díky snazší jízdě je jistě volba elektrického kola vhodná pro jezdce se zdravotním omezením či pro sportovce v pokročilém věku, kteří se stále rádi udržují aktivní.

Proč koupit elektrokolo?

Elektrokolo není na údržbu příliš nákladné, na jedno dobití ujede průměrně 60 km. Elektrické kolo využijí uživatelé všech věkových kategorií, pro jízdu nepotřebujete žádný průkaz ani složené zkoušky. Cena elektrokol bývá obecně vyšší, nejlevnější modely se dají pořídit přibližně za 10 000 Kč. Elektrokolo je investice na mnoho let, a tak je důležité, aby splňovalo všechny důležité parametry. Čím kvalitnější kolo vyberete, tím cena vzroste, ale prodlouží se jeho dojezdová vzdálenost, rám bude kvalitnější a životnost delší. V případě potřeby vám půjčka na účet kryje záda a vy si můžete jít své nové elektrokolo vybrat ihned.

Call Now Button