Půjčka bez registru

Poznejte 3 hlavní výhody půjčky bez registru

Půjčka bez registru spadá pod úvěry nebankovních společností. Využívají ji především klienti, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, a tudíž nemohou dosáhnout na jiný typ půjčky. Nejčastějším důvodem pro zamítnutí úvěru je, že jste v exekuci nebo máte jiný závažný záznam v rejstříku. Lidé s takovýmto záznamem se řadí do skupiny tzv. rizikových klientů. Jaké jsou hlavní výhody tohoto úvěru a proč je vlastně společnosti nabízejí?

Kde získat půjčku bez registru?

Tento druh půjčky najdete pouze u nebankovních společností. V nebankovním sektoru se dá sehnat úvěr i přes fakt, že máte negativní zápis v klientském rejstříku. Počítejte ale dopředu s tím, že půjčky nedosahují vysokých částek. Půjčku do 5000 korun seženete relativně snadno, výjimečně natrefíte i na úvěr do 50 000 korun. Vyšší částky se poté objevují na trhu již pouze ojediněle.

Na obrázku je natažená ruka se třemi zvednutými prsty

Pro koho je půjčka výhodná?

Poskytovatel musí ze zákona prověřovat, zda žadatel dokáže půjčku splácet. Z tohoto důvodu budete muset při žádosti o úvěr doložit informace o svých příjmech. Mezi kontrolu schopnosti splácet patří i kontrola vašich záznamů v registrech dlužníků. Zákon ovšem nijak nezakazuje udělit půjčku osobě s negativním zápisem.

Půjčka bez registru neklade velký důraz na tyto negativní zápisy, a proto se stává dostupnou téměř komukoliv. Tato nebankovní půjčka je tím pádem dostupná i pro někoho, kdo měl v minulosti problém se splácením. O tento druh úvěru mohou zažádat i matky na mateřské dovolené, mladí studenti či začínající podnikatelé. Jednoduše ti, kteří v bance na klasický úvěr nedosáhnou.

Vyřídit půjčku trvá pár minut

Půjčka bez kontroly registrů se dá ve většině případů vyřídit online z pohodlí domova. V prohlížeči vám vyskočí několik desítek nabídek a je už jen na vás, kterou zvolíte. Spoustu času si ušetříte díky takzvaným srovnávačům půjček, které vám nabídky porovnají od té nejvýhodnější.

V momentě, kdy si vyberete, stačí vyplnit internetový formulář, do kterého zadáte potřebné informace. Před uzavřením smlouvy si dobře přečtěte podmínky a případné informace o poplatcích. Pokud vše bude v pořádku, stačí již jen smlouvu odsouhlasit. Následně můžete mít během pár minut potřebné peníze na svém účtu.

První půjčka může být velmi výhodná

Pokud jste novým zákazníkem a žádáte o první půjčku, u některých poskytovatelů máte možnost využít nabídku s minimálním až nulovým úrokem. Některé půjčky menších rozměrů se dokonce dají předčasně splatit bez vysokých poplatků, nebo naopak máte možnost je prodloužit v případě problémů.

Call Now Button