AkcePROFI CREDITPůjčka pro podnikateleZajímavosti

Podnikatelská půjčka vás ke konci roku odmění

By 22. 10. 20191 listopadu, 2019No Comments

Že PROFI CREDIT nabízí i podnikatelské půjčky není žádná novinka. Své produkty stále vylepšujeme a šijeme je na míru vašim potřebám. Proto v naší nabídce naleznete hned tři varianty úvěru pro podnikatele od začínajících, kdy vám stačí jen půlroční historie, až po ty již zkušené s více jak dvouletým působením, kdy vám na inovace a růst vašeho podnikání můžeme půjčit až 250 000 Kč.

S našimi podnikatelskými půjčkami můžete popustit uzdu své fantazii a nechat vaše podnikání růst. Nyní pro vás máme navíc akci, kdy ke každé vaší půjčce PROFI Mini, PROFI Mini+ nebo PROFI BONUS, získáte i dálniční známku na rok 2020 zdarma! Výdaj, který každý podnikatel má víceméně jako povinný si tak můžete pro letošek škrtnout.

A jak dálniční známku získáte? Stačí si do 15. listopadu vzít podnikatelskou půjčku PROFI Mini nebo Mini+ v minimální výši 30 000 Kč nebo úvěr PROFI Bonus v minimální výši 50 000 Kč a v řádném termínu uhradit první splátku. Pak vám bude dálniční známka na rok 2020 doručena až na vaši adresu. Do startu nového roku tedy s naší půjčkou ušetříte 1 500 Kč a navíc při řádném splácení získáte až 4 splátky zpět. Pro více informací o akci i nabízených produktech navštivte stránku s našimi podnikatelskými produkty zde.

Call Now Button