PROFI CREDITPůjčka pro podnikateleZajímavosti

Naše podnikatelská půjčka pomáhá s jakýmkoliv vaším podnikáním

Podnikání může být i pro vás. Vidina možnosti být svým vlastním pánem je pro mnohé velmi lákavá. Být zaměstnaný totiž občas není med. Máte pevnou pracovní dobu a plníte úkoly pro své nadřízené, se kterými nemusíte vždy úplně souhlasit. I podnikání na „vlastní triko“ má však svá úskalí a často se při něm dost zapotíte.

Začátky jsou vždy těžké. Důležité je přijít s něčím co vás naplňuje a baví a hlavně se nebát prvotních nákladů a drobných překážek, na které jistě narazí ve svých začátcích každý. Máte hned dvě varianty, jak se na dráhu samostatného podnikání vrhnout. Formou OSVČ nebo založením společnosti s ručením omezeným. Levnější do začátku je určitě OSVČ, kdy potřebujete jen živnostenský list, ale je třeba si to dobře rozmyslet hlavně vzhledem k budoucím obratům a z toho vyplývajícího zdanění vašich příjmů.

Pro obě varianty jsme připravili skvělou nabídku produktů. Hned po prvních 6 měsících vašeho podnikání vám může pomoci naše půjčka ProFi MINI. Díky ní můžete mít 15 až 30 tisíc s dobou splácení do jednoho roku. Tento úvěr je jako dělaný pro váš rozjezd. Pokud byste však potřebovali větší obnos peněz a podnikáte už minimálně dva roky, můžete uvažovat o půjčce ProFi MINI+, která vám dovolí čerpat až 75 tisíc korun. A kdyby ani tolik nemělo stačit zkuste ProFi BONUS. Pokud máte dva roční obraty nad 270 tisíc Kč můžete žádat až o 250 tisíc Kč se splatností až 60 měsíců.

Využijte financování vašeho podnikání stejně jako Šárka (32), která vždy toužila mít vlastní módní salon. Po rozjezdu podnikání potřebovala pomoci zafinancovat nákup dalšího materiálu pro výrobu a díky půjčce od PROFI CREDITu, ProFi MINI, získala 25 tisíc Kč. „Po roce, kdy jsem půjčku doplatila, mi můj salon již pěkně fungoval a přicházely stále nové a nové zákaznice. Nyní žádám o ProFi BONUS půjčku na rozšíření provozovny a investice do marketingu“ říká Šárka. „Banka se ke mě obrátila zády, a tak jsem uvítala pomoc od PROFI CREDITu“ dodává Šárka.

Nebojte se ani vy zkusit své štěstí v podnikatelském světe. V případě potřeby vás i vaše podnikání podržíme. Rádi vám poradíme, stačí jen zadat vaše telefonní číslo zde.

Call Now Button