PROFI CREDIT

Omluva za nevyžádané SMS potvrzující poptávku půjčky z 30. 4. – 3. 5. 2021

Rádi bychom se omluvili všem dotčeným, kterým od naší společnosti přišla v uplynulých dnech nevyžádaná SMS potvrzující poptávku půjčky. Ve dnech 30. 4. až 3. 5. 2021 jsme od našeho dodavatele obdrželi mezi kontakty poptávajícími půjčky i takové, které o půjčku vůbec nežádaly. Na základě tohoto chybného zařazení mezi žadatele o půjčku byla následně na tyto kontakty odeslána zmíněná SMS v tomto znění:

Dobry den, dekujeme za projeveny zajem o pujcku. Vasi zadost jsme prijali a budeme vas kontaktovat. Vas PROFI CREDIT

Potíže, které takto osloveným kontaktům vznikly, nás velice mrzí. Společně s dodavatelem nyní zavádíme taková opatření, aby k obdobným situacím již nedocházelo. Přijměte prosím ještě jednou naši hlubokou omluvu.

V souvislosti s výše uvedeným bychom Vás ještě rádi informovali o Vašich právech spojených se zpracováním osobních údajů. Náleží Vám právo na výmaz osobních údajů, právo na přístup k osobním údajům, které o Vás společnost PROFI CREDIT zpracovává, právo na opravu nepřesných osobních údajů a jejich doplnění, právo na námitku proti zpracování osobních údajů, právo na omezení zpracování osobních údajů a právo obrátit se se svou stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů v této souvislosti nás prosím kontaktujte na DPO@proficredit.cz.

Děkujeme za pochopení.

Call Now Button