David Chour

David Chour - předseda představenstva

Vystudoval Fakultu ekonomicko-správní na Univerzitě Pardubice. Ve společnosti působí od roku 2000, kdy zde začal pracovat ještě při studiu vysoké školy jako finanční analytik. V roce 2001 se stal vedoucím úseku správy pohledávek a následně ekonomickým ředitelem společnosti. Od července 2001 je také členem představenstva společnosti. V současnosti zastává pozici generálního ředitele a předsedy představenstva skupiny Profireal Group.
Rudolf Cejnar

Rudolf Cejnar - člen představenstva

Po ukončení studií na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakultě podnikohospodářské, pracoval ve společnosti Tesla. Do společnosti PROFI CREDIT Czech nastoupil v roce 2007 jako Operation Manager divize PROFI CREDIT. Následně po čtyřech letech působení ve společnosti byl jmenován členem představenstva a od října 2012 zastává pozici výkonného ředitele, kde zodpovídá za koordinaci činností všech úseků PROFI CREDIT Czech.

Marek Štejnar

Marek Štejnar – člen představenstva

Vystudoval Elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze, kde získal titul inženýr, a následně pokračoval v dalším studiu, z něhož má ještě tituly MBA a LL.M. Předtím než nastoupil v roce 2013 do PROFI CREDIT, pracoval několik let ve společnosti Cofidis, kde zastával funkci Legal & Financial Director. V současné době je finančním ředitelem PROFI CREDIT Czech/Profireal Group SE. Mluví anglicky, francouzsky, německy a částečně rusky.

Aleš Oborník

Jaroslaw Chęciński – člen představenstva

Je absolventem fakulty evropských studií na univerzitě v Cambridge a držitelem titulu MBA na Drexelově univerzitě ve Filadelfii. Strávil 17 let v zahraničí na několika seniorských poradenských pozicích a v managementu ve firmách jako Accenture, PwC nebo Alltel Communications. Od roku 2011 byl generálním ředitelem PROFI CREDIT Polska, pod jehož vedením vznikl úspěšný program pro zákazníky, který odstartoval vznik dalších programů i v ostatních zemích skupiny Profireal Group.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům