David Chour

David Chour - předseda představenstva

Vystudoval Fakultu ekonomicko-správní na Univerzitě Pardubice. Ve společnosti působí od roku 2000, kdy zde začal pracovat ještě při studiu vysoké školy jako finanční analytik. V roce 2001 se stal vedoucím úseku správy pohledávek a následně ekonomickým ředitelem společnosti. Od července 2001 je také členem představenstva společnosti. V současnosti zastává pozici generálního ředitele a předsedy představenstva skupiny Profireal Group.
Rudolf Cejnar

Rudolf Cejnar - člen představenstva

Po ukončení studií na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakultě podnikohospodářské, pracoval ve společnosti Tesla. Do společnosti PROFI CREDIT Czech nastoupil v roce 2007 jako Operation Manager divize PROFI CREDIT. Následně po čtyřech letech působení ve společnosti byl jmenován členem představenstva a od října 2012 zastává pozici výkonného ředitele, kde zodpovídá za koordinaci činností všech úseků PROFI CREDIT Czech.

Marek Štejnar

Marek Štejnar – člen představenstva

Vystudoval Elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze, kde získal titul inženýr, a následně pokračoval v dalším studiu, z něhož má ještě tituly MBA a LL.M. Předtím než nastoupil v roce 2013 do PROFI CREDIT, pracoval několik let ve společnosti Cofidis, kde zastával funkci Legal & Financial Director. V současné době je finančním ředitelem PROFI CREDIT Czech/Profireal Group SE. Mluví anglicky, francouzsky, německy a částečně rusky.

Aleš Oborník

Aleš Oborník – člen představenstva

Je absolventem Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Před nástupem do společnosti Profireal Group SE působil nejprve jako Collection manager například v Komerční bance nebo v GE Money Bank, v letech 2007-2010 zastával funkci Head of Collection Department ve společnosti Profidebt. Nyní je již sedmým rokem globálním manažerem oddělení pohledávek v rámci již zmíněné skupiny Profireal Group SE.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR

Proč my

  • Jsme tu pro vás již více jak 22 let
  • Půjčíme vám 10 000 Kč až 166 000 Kč na cokoliv
  • Potřebujeme od vás pouze 3 doklady
  • Půjčujeme také studentům, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům i cizincům