Půjčka bez registru

Jaké tetování si nechat udělat

Líbí se vám tetování a láká vás nechat si nějaké udělat? Jaký zvolit motiv, abyste ho za pár měsíců nelitovali? Kde sehnat inspiraci a čemu se vyhnout? Máme tu pro vás pár rad, jak zvolit tetování, které vás nebude mrzet.

Je důležitější vzhled, nebo význam?
Tato otázka je jedno velké dilema a každý na ni má jiný názor. Hodně lidí si stojí za tím, že tetování musí mít význam. Myšlenka je to sice pochopitelná, na druhou stranu, pokud se vám některý design jednoduše líbí a opravdu ho chcete, nemusíte za ním za každou cenu hledat něco hlubšího. Vy jste ten, kdo bude tetování nosit, a důležité je, abyste s ním byli spokojení, ať už pro vás má velký význam, nebo jste si jen zamilovali, jak vypadá. Pokud zvolíte motiv podle vzhledu, ujistěte se, že to není jen trend. Každý se někdy necháme ovlivnit trendem, ale u tetování jsou následky horší než při koupi špatného kusu oblečení. Je proto důležité si udělat jasno v tom, proč chcete právě toto tetování.

Pomozte si internetem
V době sociálních sítí není těžké najít inspiraci. Sledujte účty různých tatérů a ilustrátorů. Prohlížejte si jejich tvorbu a ukládejte si ty příspěvky, které vás nejvíce osloví. Můžete tak po nějakém čase projet vaše oblíbené práce a udělat si vlastní “minianalýzu”. Líbí se vám spíše barevné motivy, nebo pouze černý inkoust? Převažují spíše nápisy, květinové vzory či abstrakce? Objevuje se spíše handpoke, nebo tvorba strojem? Tyto vysledované informace vás mohou postrčit ke stylu, který chcete, aby zdobil vaše tělo.

Nekopírujte cizí návrhy
Každý správný tatér by měl být schopný vám vytvořit tetování přesně na míru, a to i v případě, že po něm chcete design z internetu. Každá kérka má v sobě schovaný rukopis jejího autora a kopírováním nejen kradete něčí práci, ale i jejich originální dílo. Tatéři, kteří vám jsou ochotni vytvořit přesnou kopii z internetu bez své vlastní iniciativy, mají sice nízké ceny, ale neprovádí profesionální práce. Zainvestujte raději do kvality. Na dražší tetování vám může rozpočet zvýšit půjčka bez registru.

Nechte si to projít hlavou
Tetování není nutné uspěchat. Pokud si myslíte, že jste našli správný motiv, neznamená to, že si ho musíte nechat ještě ten samý den udělat. Pokud je to něco, co opravdu chcete, počká na vás. Zkrátka a jednoduše si to nechte projít hlavou. Nepovedenou kérku sice v dnešní době lze odstranit, ale je to zbytečná komplikace. Čas na rozmyšlenou je individuální, někdo potřebuje pár dní, jiný i několik měsíců.

 

Call Now Button