Půjčka bez registru

Jak zařídit pokoj pro hosty

Máte-li v domě přebytečný pokoj, jednou z nejlepších možností, jak ho využít, je zařídit v něm pokoj pro hosty. Bude se vám hodit zejména, pokud máte rodinu či přátele ve vzdálených městech. Díky tomuto pokoji můžete návštěvy svých blízkých prodloužit na několik dní.

Postel je základem pokoje
Pokoj pro hosty slouží především jako místo pro nocleh, proto dbejte na výběr pohodlné postele. Ideální je manželské lůžko, pokud je pokoj prostornější, můžete přidat i jednolůžkovou postel. Čím více prostoru na spaní v pokoji bude, tím větší návštěvu budete schopni ubytovat. Hlavní lůžko by mělo být dostatečně pohodlné pro případ, že u vás stráví návštěva více dní. Výbornou alternativou další postele je rozkládací gauč či křeslo, které nezabere tolik místa a v případě potřeby jej rozložíte a další lidé si mohou příjemně odpočinout.

Volte jednoduchý nábytek
Máte-li vyřešené místo na spánek, nezapomeňte na nejnutnější nábytek. Pokoj pro hosty by měl působit čistě, jednoduše a především prakticky. Zvolte ladící soupravu nábytku. Můžete zakoupit již zhotovený set, nebo si ji nechte připravit odborníkem na míru přesně podle vašich představ. S nábytkem neutrálních barev jistě neuděláte chybu. V pokoji nesmí chybět šatní skříň, která nemusí být příliš velkých rozměrů, noční stolky, popřípadě menší komoda na uložení dalšího oblečení nebo ložního prádla. Není nutné, aby ložnice pro hosty překypovala příliš výraznými doplňky, ale i přesto se snažte ladit vzhled pokoje do celkového stylu vašeho domu.

Zvolte příjemné barvy
Stěny pokoje zanechte v jemných tónech, křiklavé barvy nemusejí působit na každého dobře. Navíc čistá bílá se skvěle kombinuje a působí velmi upraveným a uceleným dojmem. Pokud je pro někoho bílá stěna příliš nudná, můžete ji oživit například obrazem. Skvělou alternativou obrazu je poté tapeta. V nabídce najdeme nespočet druhů, barev a vzorů tapet, záleží jen na vašem vkusu, kterou vyberete. Opět je dobré volit spíše jemnější motivy, které pokoji dodají osobité kouzlo. Pokoj pro hosty by se měl nést v minimalistickém duchu a neutrálních barvách. Nikdy nevíte, kdo vám na návštěvu přijede a neutrálními tóny nikoho neurazíte. Při výběru nábytku myslete především na praktičnost pokoje a pohodlí pro vaše hosty. Pokud uvažujete o rekonstrukci či zřízení pokoje pro hosty a nemáte na něj momentálně dostatek finančních prostředků, půjčka bez registru za vás tento problém vyřeší.

Call Now Button