Půjčka na OP

Jak uspořádat rozlučku se svobodou?

Poslední chvíle před uzavřením manželstvím, a tedy obrovským životním krokem, se musí pořádně oslavit. Někdo chce divokou párty, někdo naopak klidný večer, kde si může popovídat s přáteli. Tak jako tak byste tuto oslavu neměli nijak podcenit. Rozlučky většinou vyžadují poměrně dlouhý seznam věcí, co zařídit, naplánovat, zorganizovat či objednat. Svatba sama o sobě je velmi složitá na organizaci a rozlučka na tom není o nic lépe, proto je dobré si hned na začátku vytvořit plán a sepsat všechny věci, které je potřeba zařídit.

Myslete na rozpočet
Prvním bodem vašeho plánu by měl být rozpočet rozlučky. Na něj se většinou skládají hosté nebo ji platí hlavní organizátor. Může se jednat o vysoké částky, tak se snažte držet při zemi a myslete na vlastní možnosti. Nejde o to, mít oslavu co nejvíce luxusní, ale spíš o to, si ji užít.

Stanovte si datum dostatečně dopředu
Rozlučka se svobodou je večírek, který má za úkol oslavit poslední svobodné chvilky nevěsty/ženicha, a tedy by se měla konat co nejblíže svatbě. Nejvhodnější doba na její uspořádání je jeden až dva týdny před obřadem. V tuto chvíli budou ale vrcholit přípravy na velký den, tak se domluvte na datu s nevěstou či ženichem dostatečně dopředu.

Promyslete seznam hostů
Dalším krokem by měl být seznam hostů. Takovýchto oslav se většinou účastní nejbližší přátelé budoucích novomanželů. Většinou se jedná o ženy na oslavě nevěsty a muže u ženicha, ale nikde není psáno, že to nemůže být jinak. Ale nezapomeňte, že je to jejich oslava, a proto by právě oni měli být spokojeni s pozvanými hosty.

Záleží na místě
Možností, kde uspořádat rozlučku, je nepřeberné množství, může to být úplně kdekoliv. Místem, kterým rozhodně nezklamete, je například pronajmutí restaurace nebo salónku, wellness pobyt, park nebo u vás doma či na zahradě. Pokud má oslavenec rád sport, můžete jít třeba na laser game, na bowling nebo na paintball. Fantazii se meze nekladou.

Buďte originální
Nuda na rozlučkách rozhodně nesmí být, proto si dopředu připravte program a seznam her nebo aktivit na celý večer. Třeba ani všechny aktivity potřebovat nebudete, ale je lepší být připraven než překvapen. Mezi hry můžete zařadit např. některé osobní otázky ohledně nevěsty/ženicha, vyprávění historek, tvorbu šatů z toaletního papíru anebo velmi oblíbenou hru Nikdy jsem. Nebojte se rozlučku zaměřit do stylu, který má nevěsta anebo ženich rád. Ten může být doopravdy jakýkoliv od boho stylu přes divokou párty až po výlet do přírody. Každopádně se nesnažte uspořádat tu nejlepší oslavu na úkor svých finančních možností, ale pokud chcete udělat večírek zajímavější a chybí vám jenom trocha peněz, tak rozpočet vám může pomoci navýšit půjčka na OP.

Call Now Button