PodporujemePROFI CREDIT

PROFI CREDIT podpořil KNCF částkou 250 000 Kč

By 27. 3. 2019No Comments

I v roce 2019 se krom vytyčených obchodních cílů PROFI CREDIT zajímá i o projekty sociální odpovědnosti. Mezi takové určitě patří podpora Klubu nemocných cystickou fibrózou (KNCF). Pro KNCF byl v rámci celostátní konference společnosti, která se uskutečnila v Olomouci, přichystán šek na krásnou sumu 250 000 Kč.

Klub nemocných cystickou fibrózou, nezisková organizace, jež si klade za cíl zkvalitňování života nemocných CF a usnadňování péče jejich rodinám a blízkým, je společností PROFI CREDIT podporován již od roku 2013.

Mimo finanční dary podporuje PROFI CREDIT organizaci i aktivním zapojením zaměstnanců do různých aktivit Klubu. V rámci celorepublikové akce Větrníkový den se již poněkolikáté na konci loňského roku zapojili do výroby větrníků. Ty KNCF následně používá jako dary pro partnery a k propagaci organizace. V loňském roce se zástupci společnosti účastnili také benefiční akce, v rámci které došlo ke křtu kalendáře Slaných žen. Slané ženy zapózovaly u krásných historických vozů v autosalonu Pyramida v Průhonicích v oblečení z let 60. až 90. minulého století.

Nemocní cystickou fibrózou mají výrazně slanější pot, právě proto se jim říká „slané děti“. Ročně se s touto nemocí v České republice narodí několik desítek dětí. Mnoho lidí přitom o nemoci vůbec neví nebo se léčí pod chybnou diagnózou.

Více o našich podporovaných organizacích se dočtete zde.

Až 166 000 Kč na cokoliv
Peníze na účtu do 24 hod.
Bezplatný odklad až 3 splátek

Peníze do 24 hod. od schválení
Vracíme až 104 000 Kč zpět
Bez podnikatelského záměru

Call Now Button