PROFI CREDITZajímavosti

Lednové pečení pro dobrou věc

By 31. 1. 20195 března, 2019No Comments

Dne 28. ledna 2019 zaměstnanci PROFI CREDITu navázali na úspěšnou tradici Pečení pro dobrou věc. První letošní pečení si vzalo pod svá křídla Marketingové oddělení, které se rozhodlo ve složitém boji se svým zdravotním stavem podpořit pětiletého Nikolase.

Nikolas měl nelehkou již samotnou cestu na svět. Již po porodu mu byla nalezena krevní sraženina na mozku a ani po několika lékařských zákrocích neměl zdaleka vyhráno. Bohužel mu bylo diagnostikováno hned několik závažných onemocnění, se kterými se za podpory své rodiny snaží usilovně bojovat. I přes veškeré překážky, které mu jeho zdravotní stav klade, si Nikolas velice oblíbil hru na hudební nástroje či plavání.

V rámci Pečení pro dobrou věc zaměstnanci na podporu malého Nikolase vybrali částku 8 100 Kč. Samozřejmě to není nikterak spásná suma, ale každý obnos se počítá a udělá Nikolasovi a jeho rodině obrovskou radost. Kdokoliv má možnost si o smutném příběhu Nikolase přečíst více na www.bojovniknikolas.cz nebo můžete rovnou přispět na transparentní účet 2734750133/0800.

Projekt Pečení pro dobrou věc funguje v PROFI CREDITu již od roku 2016 a těší se stále větší oblibě. Každý měsíc se střídají jednotlivá oddělení, která sama určí, komu poputují vybrané peníze. Za celou dobu fungování tohoto projektu již zaměstnanci PROFI CREDITu přispěli na dobru věc více než 300 000 Kč. Více o tom, koho podporujeme naleznete zde.

Až 166 000 Kč na cokoliv
Peníze na účtu do 24 hod.
Bezplatný odklad až 3 splátek

Peníze do 24 hod. od schválení
Vracíme až 104 000 Kč zpět
Bez podnikatelského záměru

Call Now Button