Ještě stále máte možnost zapojit se do soutěže o automobil Škoda Octavia za 500 000 Kč a poukazy do Mall.cz v hodnotě 500 Kč. Stačí málo.
Nový automobil pod stromeček, to je sen mnoha českých domácností. Letos se může pro jednoho klienta společnosti PROFI CREDIT stát sen skutečností. Výhrou ve vánoční soutěži je automobil Škoda Octavia za 500 000 Kč a poukazy od Mall.cz v hodnotě 500 Kč pro každého, který si vezme v období akce půjčku.
Vánoční akce probíhá až do 21. 12. 2018 a je určena jak novým, tak stávajícím klientům, kteří si vezmou v tomto období Osobní půjčku v minimální hodnotě 30 000 Kč a se splatností 48 měsíců a výše. Pravidla akce jsou k dispozici zde.
O vánoční dárek nebudou ochuzeni ani podnikatelé. Ke každé půjčce ProFi BONUS získávají poukaz do Mall.cz nebo OBI za 5 000 Kč. Více informací na www.proficredit.cz/podnikatelska-pujcka/
PROFI CREDIT naděluje i přes rok! Klientům s dobrou platební morálkou vrací v rámci Bonusu za řádné splácení až 12 splátek zpět.
Až 166 000 Kč na cokoliv
Peníze na účtu do 24 hod.
Bezplatný odklad až 3 splátek
Peníze do 24 hod. od schválení
Vracíme až 104 000 Kč zpět
Bez podnikatelského záměru