Půjčka na OP

5 tipů na vánoční dárky pro ženu

Vánoce se kvapem blíží a všichni začínají přemýšlet, čím obdaří důležité ženy ve svém životě. Pokud vsadíte na klasiku, máte jistotu, že nezklamete. Anebo letos můžete překvapit něčím nečekaným.

Klasika, kterou nezklamete
Ženu rozhodně nikdy nezklamete dobrou knihou. Není to moc nákladný dárek, ale úsměv na tváři vykouzlit dokáže. Obzvlášť pokud je to kniha, kterou si daná žena přála nebo má ráda daného autora. Při jejím výběru zohledňujte, pro koho ji vybíráte, k jaké příležitosti a jaké jsou zájmy obdarovávané. Pokud ráda vaří, je na místě koupit třeba kuchařku, pokud je to sportovkyně, tak knihu související se sportem nebo biografii nějakého sportovce. U knih je dobré, že je jich tolik, a každý si tak vybere.

Darujte relax
Nejen Vánoce mohou být stresovou záležitostí zejména pro ženy, a proto se o ně musíte starat. Jako ideální dárek pro vytížené ženy může posloužit poukaz do wellness centra, na masáž, na kosmetiku nebo do lázní. Prostě někam, kde si odpočinou a zapomenou na veškeré starosti.

Zážitkem nic nezkazíte
V poslední době se velmi rozšířily služby nabízející různé druhy zážitků. U nich si opravdu vybere každý. Můžete vybírat ze zážitků gurmánských, adrenalinových, poučných i odpočinkových. Je doopravdy jenom na vás, zda zvolíte večeři u Karlova mostu, seskok z letadla, lázeňský pobyt, únikovou hru nebo výlet po památkách.

Šperk, který potěší
Chcete-li doopravdy překvapit a dojmout ženu vašeho srdce, tak můžete zkusit zajít do zlatnictví nebo šperkařství a dárek vybrat tam. Každé ženě srdce poskočí při pohledu na krásný šperk. Mnohdy muži volí tyto dražší dárky k významnějším událostem, např. kulaté narozeniny nebo narození dítěte, ale náhrdelníkem nebo náušnicemi nikdy nic nezkazíte.

Buďte kreativní
Asi nejvíce ze všeho ženy ocení, když do toho vložíte část sebe a uděláte nebo vymyslíte něco naprosto originálního. Pokud umíte malovat, tak ji zkuste překvapit krásným obrazem. Pokud zpíváte nebo hrajete na hudební nástroj, tak jí zahrajte nebo složte novou písničku atd. Představivosti se meze nekladou a je téměř jisté, že vaše žena na vás bude velmi pyšná.

Nezáleží na ceně
U výběru správného dárku moc nezáleží na jeho hodnotě. Stačí jenom mít dobrý nápad a ten realizovat a to vůbec nemusí být drahé. Samozřejmě pokud se vám nic vymýšlet nechce, tak jí kupte náhrdelník z pravých perel nebo auto, ona bude šťastná a vaše peněženka prázdná. Ale to je na každém, zvlášť kolik peněz chce do dárků investovat. Obecně se během Vánoc utratí spoustu peněz, proto si dobře spočítejte váš limit. V případě, že jste vymysleli dokonalý dárek, který ale nesedí do vašeho rozpočtu, tak tu je půjčka na OP, díky které nemusíte při nakupování dárků myslet na ceny.

 

 

 

Call Now Button