Půjčka na účet

5 tipů na vánoční dárky pro muže

Vánoce se blíží, a tím pádem nastává nejvyšší čas na hledání dárků pro naše blízké. Samozřejmě, máme možnost se jednoduše zeptat, co by náš partner, bratr, otec, dědeček nebo třeba kamarád chtěl. Přeci jen to bylo dříve jednodušší, stačilo napsat seznam přání Ježíškovi a rodiče měli jasno. Teď už ale nejspíše všichni známe odpovědi stylu ,,Já nic nechci.” nebo ,,Je mi to jedno, něco vymysli.” Pro tento případ máme pro vás pár tipů na dárky pro muže.

Sportem ku zdraví
Máte ve svém okolí vášnivého sportovce, nebo naopak někoho, kdo by rád s pohybem začal? Udělejte jim radost novým sportovním vybavením. Různé sportovní kurzy mohou potěšit jak začátečníka, tak i někoho zkušeného. Pro zdokonalení techniky běhu, cvičení i dýchání existuje nespočet knih, které mohou čtenáře velmi obohatit.

Darujte zážitek
Poukaz na zážitek mívá velmi pozitivní ohlasy. Zážitek může být všeho druhu. Do odpočinkové kategorie bychom zařadili relaxaci v lázních, degustaci vín s ochutnávkou sýrů nebo dovolenou (ať už v zimních, či letních měsících). Pro splnění dětských snů a pobavení máte plno možností, jako bobová dráha, úniková hra nebo autodrom či jízda sportovním automobilem.

Poslední kategorie zahrnuje výzvy plné adrenalinu, jako je bungee jumping či seskok padákem. Kdo řekl, že dárek musí být jen pro obdarovaného? Do dárku můžete nenápadně začlenit i něco pro sebe. Přece někoho nepošlete na dovolenou samotného. Také poukaz na pobyt v lázních může být pro dva a podobně. Některé zážitky ovšem mohou zasáhnout rozpočet více, než byste chtěli. Pokud byste přesto rádi darovali něco dražšího, může vám s finanční rezervou pomoci například půjčka na účet.

Pro milovníky piva
Pro milovníky piva je opravdu spousta možností. Pivní lázně, ochutnávka z minipivovarů nebo sada na výrobu vlastního piva jsou klasiky, které zaručeně vyčarují úsměv na tváři. Můžete tomu dodat i žertovnou notu například vtipnými ponožkami, polštářem ve tvaru pivního sudu nebo půllitrem s originálním tvarem či potiskem.

Elektronika
Nový telefon, tablet, počítač nebo třeba reproduktory jsou sice z dražší cenové kategorie než vtipné ponožky, ale jsou lidé, u kterých vás tato investice nemrzí. Zároveň si můžete být jistí, že tento dárek bude využíván. Těm, kteří rádi natáčí videa, vnese dron nové kreativní možnosti do jejich tvorby.

Pečující kosmetika a parfém
Péče o pleť není zdaleka záležitost týkající se jen žen. Kvalitní sady přípravků na obličej mohou z obdarovaného vytvořit nového muže. Co se týče výběru parfému, sáhněte buď po jistotě (v případě, že víte, který parfém si daný člověk přeje), nebo raději zvolte dárkovou kartu.

 

Call Now Button