Půjčka bez registru

5 tipů na vánoční dárky pro děti

Jednou z hlavních položek při přípravě Vánoc jsou dárky, hlavně dárky pro děti. Jenže co jim vybrat? Pro děti je velmi těžké nakupovat, protože různých druhů hraček je až moc a nikdo nikdy neví, který přesný typ dítě chce, a pokud se splete, tak je to katastrofa.

Vybírejte podle srdce
Pokud už vybíráte dárek pro dítě, jako první zohledněte jeho/její věk a zamyslete se, co by asi chtělo. Asi není úplně vhodné kupovat osmiletému dítěti panenky nebo tříletému mobilní telefon. Také se zamyslete, jaké mají zájmy, co je baví a který dárek využijí a bude se jim hodit. Pokud si nejste jisti, zda je daný dárek vhodný, tak se poraďte s rodiči, aby z toho nebyl průšvih.

Co dát nejmenším?
Pokud máte v rodině nebo mezi známými velmi malé dítě, řekněme do čtyř let, tak ideálním dárkem pod stromeček je určitě oblečení nebo hračky. U oblečení je ale riziko, že se netrefíte do velikosti, takže raději kupte o trošku větší, dítě do něj doroste, anebo se poraďte s rodiči dítěte.

Co si přejí děti
Děti okolo pátého roku  věku začínají pořádně přemýšlet a také mají vlastní hlavu. Proto musíte pečlivě vybírat, co jim dáte. Od asi 5 let jsou děti nejvíce vybíravé a přesně vědí, co chtějí. Nejčastěji jsou to hračky, ale třeba i elektronika. Mnoho dětí v dnešní době má zhruba od šesti let mobilní telefon nebo tablet, proto pokud nevíte, co dítěti dát, tak toto může být jedna varianta. Samozřejmě pochodíte i s knihou, oblečením nebo vybavením na sport.

Co pro náročné teenagery?
Asi nejtěžší je vybírat dárky pro teenagery. Nic se jim nelíbí, nic nechtějí, nebo naopak chtějí všechno, a když už jim něco koupíte, tak nejsou spokojeni. U nich ale nikdy nic nezkazíte elektronickým příslušenstvím, mohou to být sluchátka, obal na mobil, ale i třeba xbox nebo playstation. Při výběru se zaměřte na jejich záliby a koníčky. Toho, kdo má rád sport, rozhodně neurazí nové vybavení, kdo rád čte, tomu udělá radost nová kniha, kdo rád vaří, tomu udělá radost kuchařka atd. Jenom asi moc nepochodíte s oblečením. To jim raději dejte peníze, aby si koupili, co sami chtějí. Předejdete tak zklamání, že to není přesně to, co si přáli.

Asi se to prodraží
Obecně nákupy nejsou úplně levná věc a pokud se týče dětí, tak to platí dvojnásob. Děti jsou velmi náročné na výběr dárků a bohužel většinou platí čím dražší, tím lepší. A jelikož to není jediná položka, která se během Vánoc platí, tak to může být problém. Proto je tu půjčka bez registru, která vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale i vám, protože vám tak ubydou starosti s financemi.

Call Now Button