Půjčka bez registru

5 důvodů, proč zkusit paddleboard

Paddleborading je nový trend v outdoorových sportech šířící se po celém světě. Stává se velice oblíbeným pro svou všestrannost a slouží i skvěle jako nová a zajímavá forma zábavy.

Nezáleží na věku

Paddleboard je vhodný pro všechny od 10 až do 90 let. Nezaleží na tom, zda jste vrcholový sportovec, či je sport pro vás jen volnočasová aktivita. Jezdit na paddleboardu se zvládne naučit každý a přináší to s sebou mnoho výhod.

Stačí smysl pro humor a umět plavat

Na tento sport toho není potřeba moc. Stačí vám dostatečně velká vodní plocha, prkno s pádlem, plavky, umět plavat a smyl pro humor. První den se musíte připravit, že nejspíše strávíte hodně času ve vodě. Stejně, jako jakýkoliv jiný sport i tento potřebuje trochu cviku. Udržet stabilitu může být ze začátku poněkud těžké, ale po nějaké době každý zjistí, jak na to, a pak se můžete začít pokoušet dělat i složitější manévry.

Spálíte kalorie

Během paddleboardingu se skvěle procvičí vaše svaly, a to nejen nohy a trup, ale i mnoho dalších. Slouží skvěle nejen jako forma cvičení, ale také se při něm spalují tuky, zlepšuje se celková fyzická zdatnost a veškeré svaly se posilují a zpevňují. Na paddleboardu velmi snadno a zároveň zábavně spalovat kalorie, a to i při pomalé jízdě. Nemusíte nikam spěchat, samotná aktivita postačí, a pokud chcete proces trochu urychlit, stačí vám jen lehce přidat tempo.

Posílíte střed těla

Také dochází k posilování a procvičování svalů. Při snaze udržet se a nespadnout do vody se kromě svalů na nohou zapojí i svaly středu těla, které nemusíte normálně používat. Přidáte-li k tomu pádlování, zapojí se i vaše ramena a ruce. Díky tomuto všemu se zlepší vaše celkové držení těla.

Výbava je snadno dostupná

Díky rostoucí popularitě tohoto sportu již mnoho různých vodních nádrží, řek a přehrad po celé České republice poskytuje možnost si paddleboard zapůjčit. Nemusíte se tudíž bát, že byste utráceli peníze za něco, co nebudete používat. Naopak, pokud jste našli v této aktivitě zalíbení a hodláte se ji dále věnovat, pak se vám určitě více vyplatí zakoupit si vlastní. S tím vám může pomoct rychlá a snadná půjčka bez registru. Stačí se jen ujistit, že budete schopni půjčku splácet, a můžete vyrazit k vodě.

Call Now Button