Zpřísněné hypotéky? Pomůže vám půjčka!

27.03.2017

Chcete konečně nerušeně poslouchat ptáčky? Nekoukat z okna na frekventovanou silnici? Nejvyšší čas se přestěhovat!

Na Facebooku máme 1000 fanoušků!

23.02.2017

Náš charitativní projekt Dětský úsměv s PROFI CREDIT má na Facebookovém profilu už 1000 fanoušků! Děkujeme všem, co nás sledují.

PROFI CREDIT požádal ČNB o licenci

22.02.2017

Jeden z největších nebankovních poskytovatelů půjček v České republice, společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., podal dne 16. 2. 2017 žádost o licenci k České národní bance resp. požádal o oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Podání žádosti naplňuje legislativní požadavek novely zákona o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince loňského roku.

Jsme na Instagramu - sledujte nás!

10.02.2017

PROFI CREDIT jde z dobou a proto jsme nyní přítomni i na Instagramu s naším projektem Dětský úsměv s PROFI CREDIT.

Osobní půjčka nyní ještě výhodněji!

25.01.2017

PROFI CREDIT snižuje splátky a k tomu vrací až 27 000 korun! PROFI CREDIT připravil pro své klienty ještě atraktivnější Osobní půjčku. Jedna z největších nebankovních společností v České republice snížila výši splátek zaměstnaneckého úvěru a zároveň prodloužila délku splácení až na 60 měsíců.

Jídlo bez slevy Češi téměř nekupují

24.01.2017

Léta platilo, že tím, co prodává, je obal. Doba se ale mění, dnes už je to hlavně cedulka „AKCE“, případně „Sleva“, co nás zaujme jako první. Cesta regály se omezila na periferní vyhledávání takto označeného zboží. Na různé slevové akce Češi a Slováci opravdu slyší, a to zejména u potravin. Produkt s označením „AKCE“ preferují čtyři pětiny nakupujících. Prostor ušetřit přesto stále je – různé slevové portály stále nevyužíváme zdaleka tolik, jako okolní země.

Otevírací doba Kontaktního centra

21.12.2016

V průběhu vánočních svátků a na konci roku bude omezena pracovní doba.

PROFI CREDIT patří mezi 100 nej českých firem

28.11.2016

Společnost PROFI CREDIT uspěla v prestižní soutěži „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”. Jejím cílem je v celonárodním měřítku vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit české firmy, podniky či společnosti, které napříč obory dosahují vynikajících výsledků. PROFI CREDIT se letos umístil na 92. příčce. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo na Pražském hradě.

Podpořili jsme Větrníkový den

25.11.2016

Upozornit na dosud málo známé nevyléčitelné onemocnění, to je cílem Evropského dne pro cystickou fibrózu. V tento den se po celé Evropě konají různé benefiční akce, v Česku je to již tradičně Větrníkový den. Do něj se jako jeden z hlavních partnerů Klubu nemocných cystickou fibrózou už popáté zapojila i společnost PROFI CREDIT a její zaměstnanci.

M. Zvolánek chce vyměnit atletiku za stolní tenis

22.11.2016

Martin Zvolánek chce na další paralympiádě vyměnit atletiku za stolní tenis. Martina už znáte. Jeden skok do vody a život je rázem vzhůru nohama. Ale když máte sport rádi, najdete si k němu cestu i jako paraplegik na invalidním vozíku. Opravdu poctivě trénoval, objížděl turnaje, sbíral medaile a body, aby se kvalifikoval na Paralympiádu do Ria de Janeira. V hodu kuželkou se mu to také podařilo. Jak dopadl a jaké jsou jeho další plány? Vše se dozvíte v našem druhém rozhovoru!

Češi kupují vánoční dárky, zájem o půjčky roste

09.11.2016

Zájem o rychlé nebankovní půjčky roste. Nákupy dárků jsou v plném proudu. Podle průzkumu úvěrové společnosti PROFI CREDIT má více než polovina lidí nakoupeného ježíška do konce listopadu. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT. Ta hlásí zvýšený zájem o vánoční půjčky. Období kolem Vánoc využívají lidé také k větším investicím do svých domácností.

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun

03.11.2016

Za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni. Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Karty nám byly rozdány, tak podle nich hrajeme...

25.10.2016

Mikuláš Slavíček je roztomilý dvouletý chlapec. Na první pohled kluk jako každý jiný. Od narození ale trpí nevyléčitelnou nemocí. Mikuláš patří mezi „slané děti“ a jeho nemoc se jmenuje cystická fibróza. Onemocnění se projevuje opakovanými infekcemi dýchacích cest, tvoří se v nich hustý hlen a infekce postupně způsobují poškození plic. Cystici mají problémy i se slinivkou břišní a špatně tráví. O životě s nepříjemnou nemocí jsme mluvili s maminkou Mikyho - Alžbětou Slavíčkovou.

Poplerův memoriál vyhrál kůň Tarant

12.10.2016

Sedmý dostih 126. Velké pardubické nabídl divákům strhující podívanou. Poplerův memoriál skupiny Profireal Group vybojoval sedmiletý irský hřebec Tarant, druhý dojel svěřenec Josefa Váni Theophilos. Dostihovému odpoledni přihlíželo na 30 000 diváků.

40 % českých podnikatelů si někdy vzalo úvěr

06.10.2016

Nejčastěji si půjčují podnikatelé ve stavebnictví. Výpadky v příjmech z neuhrazených faktur a ze sezónních prací nebo získání prostředků na nákup nového vybavení, to řeší čím dál víc podnikatelů čerpáním krátkodobých půjček. Vyplývá to ze statistik bank a úvěrových společností. Podle průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT hodlá v dohledné době do rozvoje svého podnikání investovat 46 % českých a 55 % slovenských podnikatelů.

Akční podnikatelské půjčky - 5 000 Kč navíc

03.10.2016

PROFI CREDIT cílí svou podzimní kampaň na podnikatele a drobné živnostníky. Jedna z největších nebankovních úvěrových společností u nás jim k podnikatelské půjčce 30 000 přidá navíc 5 000 korun. Akce platí od 3. do 31. října.

Kariéra v PROFI CREDIT a volná pracovní místa

19.09.2016

Všem zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí a kvalitní podmínky pro práci.

Pozvánka na charitativní golfový turnaj pro Rebeku

16.09.2016

Rádi bychom Vás pozvali na charitativní golfový turnaj pro Rebečina Křídla.

"Našli jsme si způsob jak Rebeku objímat..."

13.09.2016

Malé Rebece Čihákové jsou dva roky a narodila se s nemocí motýlích křídel. Jedná se o vzácné a bohužel nevyléčitelné onemocnění pojivové tkáně, jehož příčinou je mutace genu, který se stará o stavbu kůže. Nemoc se projevuje velmi tenkou kůží, která má špatnou soudržnost. Malá Rebeka má tak křehkou kůži, že i sebemenší tlak nebo silnější dotek způsobuje oděrky a puchýře. Nemoc může postihovat také sliznice, trávicí trakt, dechové nebo vylučovací ústrojí. V České republice trpí tímto onemocněním přibližně 250 lidí. Rodiče musí Rebeku několikrát denně ošetřovat, pomáhá i sedmiletý bráška Ríša. Čihákovi se ale zákeřné nemoci nepoddávají a dokonce našli sílu pomáhat i ostatním.

Akční půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč je zpět

08.09.2016

Pro veliký úspěch PROFI CREDIT opět nabízí akční letní nabídku a klientům k osobní půjčce ve výši 40 000 korun přidá navíc 10 000 korun! Akce platí do 18. září.

Začátek školy je pro rodiny finančně náročný

25.08.2016

Návrat do školních lavic znamená pro děti začátek povinností, pro jejich rodiče zase vyšší finanční výdaje. Více než tři čtvrtiny českých rodičů (78 %) přiznávají, že nástup dítěte do školy zatíží rodinný rozpočet. Začátek školy vyjde rodiče dětí na základní škole v průměru na 5 200 korun, u středoškoláka je to téměř 8 000 korun. Na Slovensku je to ještě víc. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT.

Akční půjčka 20 000 Kč za 999 Kč měsíčně

08.08.2016

PROFI CREDIT přichází s akční půjčkou 20 000 Kč se splátkou jen 999 korun "Zpátky do školních lavic"...

Z Ria bych chtěl přivézt bronzovou medaili

29.07.2016

Od dětství aktivně sportoval, byl nadějným juniorským reprezentantem ve fotbale. Do šestnácti let žil jako každý normální kluk. Pak ale skočil do vody, a ve vteřině se všechno změnilo. Skončil na invalidním vozíku, má ochrnuté nohy, nemůže hýbat prsty na rukou. Na sport ale kvadruplegik Martin Zvolánek nezanevřel, právě naopak. Poctivě trénuje, sbírá medaile a aktuálně se připravuje na letní paralympijské hry v Rio de Janeiru.

60 % českých dětí tráví letní prázdniny doma

11.07.2016

Téměř dvě třetiny českých dětí tráví většinu letních prázdnin doma, často u počítače nebo tabletu. Rozplánovat dětem program na dva měsíce prázdnin je obvykle pro pracující rodiče problém, velmi často finanční. Celých 60 % českých dětí proto stráví větší část letních prázdnin doma. Stejně jsou na tom malí Poláci. Na Slovensku zůstanou doma po většinu prázdnin dokonce tři čtvrtiny dětí. Vyplývá to z rozsáhlého mezinárodního průzkumu úvěrové společnosti PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 4 000 respondentů.

Předání šeku na 500 000 korun pro "slané děti"

04.07.2016

PROFI CREDIT podporuje Klub nemocných cystickou fibrózou už pět let. Tentokrát sponzoroval exhibiční softballové utkání známých osobností. V charitativním zápase se utkali herci a zpěváci z týmu REAL TOP Praha s týmem sportovních komentátorů České televize. PROFI CREDIT předal na konci zápasu ředitelce Klubu nemocných cystickou fibrózou šek na půl milionu korun.

Za vysvědčení své dítě odmění 85 % rodičů

30.06.2016

Většina českých dětí dostane za vysvědčení nějakou odměnu. Na prázdno vyjde na konci školního roku jen každé sedmé dítě. Rodiče odměňují své potomky i přesto, že oni sami za školní výsledky často nedostali vůbec nic nebo maximálně knihu. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu agentury Ipsos pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se účastnilo přes 4 000 respondentů.

Akční půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč

16.06.2016

PROFI CREDIT přichází s akční letní nabídkou a klientům nyní k osobní půjčce ve výši 40 000 korun přidá navíc 10 000 korun! Akce platí do 10. července.

Spustili jsme nové webové stránky

01.06.2016

Po delší době jsme zrekonstruovali naše vlastní webové stránky. Hlavním cílem bylo především zpřehlednit pro naše zákazníky původní obsah při současném zachování kontinuity a přizpůsobit náš web uživatelům všech mobilních zařízení.

PROFI CREDIT pomáhá Martinovi na cestě do Ria

24.05.2016

Martin Zvolánek je pardubický rodák a paralympijský reprezentant ČR v atletice.

Každý pátý Čech utratí všechny peníze

05.04.2016

Každý pátý Čech utratí všechny peníze. Pravidelně každý měsíc spoří v Česku 53 % lidí, v průměru si odložíme stranou 1 700 korun. Každý pátý z nás ale utratí vše, co vydělá. PROFI CREDIT teď svým klientům nejen půjčuje, ale i šetří. Nabízí jim totiž bonus za dobré splácení až 25 000 korun, v případě podnikatelských půjček až 19 000 korun.

Právě hledáme úvěrové poradce po celé ČR